reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

FC Barcelona uruchomi usługę Barça TV+

dodano: 2020-05-17 10:47 | aktualizacja: 2020-05-18 13:01
autor: Janusz Sulisz | źródło: FC Barcelona/Soyfutbol/satkurier.pl

Barca TV+ plus OTT 360px.jpg Z uwagi na pandemię koronawirusa, start platformy OTT Barça TV+, planowany na wiosnę bieżącego roku, zostanie opóźniony. Znany klub piłkarski FC Barcelona ma jednak zamiar uruchomić tę nową usługę jeszcze przed końcem bieżącego sezonu.

Barca TV+
Barca TV plus OTT 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W ramach rozwoju nowej strategii cyfrowej klubu, Rada Dyrektorów FC Barcelona została 14 maja poinformowana o projektach prowadzonych w ramach platformy OTT Barça TV+, która została stworzona, aby dotrzeć do wszystkich fanów, bez pośredników. W tym momencie nowa usługa OTT jest już w fazie testowej i zgodnie z ogłoszonym harmonogramem zostanie uruchomiona na końcowych etapach tego sezonu, poinformowały władze klubu.

Usługa Barça TV+ ma oferować 1000 godzin własnych treści swoim 350 mln fanów na świecie, w tym skróty, powtórki, dokumenty, wywiady z zawodnikami i materiały archiwalne, jak również transmisje na żywo, m.in. z konferencji prasowych. Platforma będzie zawierać treści zarówno płatne, jak i dostępne bezpłatnie.

FC Barcelona dąży do zwiększenia przychodów cyfrowych do 300 mln euro na sezon (w porównaniu z obecnymi 100 mln euro) w ciągu najbliższych 5 lat.

Źródło: fcbarcelona.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ Ultimo 4K S2X FBC Multistream

Vu+ Ultimo 4K - najpotężniejszy odbiornik Ultra HD z rodziny...

2 190 zł Więcej...

Mini PC Xiaomi Mi BOX S 4K

Xiaomi Mi Box S to odtwarzacz multimedialny 4K Ultra HD...

279 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap U3

Nagrywarka (grabber) i streamer sygnału HDMI w wysokiej jakości, bezpośrednio...

690 zł Więcej...
reklama