reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Muzyczny Pulse TV rozszerza dostęp

dodano: 2020-05-18 18:56 | aktualizacja: 2020-05-18 19:33
autor: RO | źródło: cableman.ru

Pulse TV Abonenci sieci kablowych w Rosji będą mogli oglądać płatny kanał muzyczny Pulse TV, który koncentruje się na elektronicznej muzyce tanecznej. Jego emisja jest prowadzona w wysokiej rozdzielczości w językach rosyjskim i angielskim.

https://ok.ru/pul2e/photos
Pulse TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Koncesję na nadawanie w sieciach kablowych przyznał 26 grudnia 2019 roku federalny organ regulacyjny ds. mediów i telekomunikacji Roskomnadzor.  Wcześniej, bo od 1 maja 2018 kanał był już obecny w Internecie i niektórych sieciach IPTV.

Pulse prezentuje rosyjską i zagraniczną muzykę taneczną. Trzon oferty stanowią świeże klipy wideo, których nie ma w innych kanałach muzycznych w Rosji, a także miksy muzyczne. Ponadto kanał nabył prawa do biblioteki klipów wideo Warner Music Russia.

Firma Synterra Media, zapewniająca kompleksowy zakres usług telekomunikacyjnych w Rosji, jest odpowiedzialna za przesył kanału.

W Pulse TV są prezentowane takie style muzyczne, jak Hard Style, Hard Core, Hi-Tech Minimal, Tech House, Bass House, G-House czy UK Garage, które obecnie znajdują się w trendach Europy i szybko zdobywają odbiorców.

Pulse określa swoją grupę docelową jako osoby w wieku od 25 do 45 lat, które są otwarte na nowe rzeczy, mobilne i aktywne, inwestują w siebie i budują kariery, a także konsumują luksusowe marki.

strona internetowa pul2e.ru

Źródło: cableman.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Kablówki - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

79 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...
reklama