reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

IFA otrzymała zezwolenie na organizację wystawy w 2020

dodano: 2020-05-19 13:47 | aktualizacja: 2020-05-19 17:15
autor: Janusz Sulisz | źródło: IFA

IFA 2020 data Berlin wystawa 360px.jpg IFA otrzymała zezwolenie na organizację wystawy w Berlinie w 2020 r. jako prawdziwego wydarzenia, opartego na specjalnej koncepcji, która stawia zdrowie i bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. IFA 2020 odbędzie się w ciągu zaledwie 3 dni - od 3 do 5 września br. Tegoroczna edycja specjalna IFA 2020 wpisuje się w ograniczenia narzucone przez pandemię Covid-19. Wystawa tylko dla zaproszonych nałoży ścisłe ograniczenia na liczbę uczestników. Dlatego IFA 2020 nie będzie otwarta dla publiczności, ale będzie odbywać się wyłącznie na imienne zaproszenia.

IFA
IFA 2020 Berlin global wystawa 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Specjalna wystawa IFA 2020 odbędzie się w Berlinie!

Zdrowie i bezpieczeństwo przede wszystkim, dlatego więc IFA Berlin zmienia się w 2020 r. jako trzydniowe wydarzenie - od 3 do 5 września - z ścisłym ograniczeniem liczby uczestników.

Koncentrując się na głównych funkcjach IFA, edycja specjalna IFA 2020 ma wspierać marki, producentów, media oraz sprzedawców detalicznych w zakresie łączenia i świętowania innowacji w dziedzinie elektroniki użytkowej i sprzętu AGD.

IFA będzie gospodarzem czterech niezależnych wydarzeń:
  • globalna konferencja prasowej IFA, na której prezentowane będą najważniejsze marki;
  • program zaopatrzeniowy IFA Global Markets;
  • połączona platforma innowacji IFA NEXT z IFA SHIFT Mobility;
  • IFA Business, Retail and Meeting Lounge.

IFA 2020 skupi się na czterech globalnych funkcjach IFA, którymi są:
  1. prezentacja innowacji dla marek;
  2. platforma dla najnowocześniejszych technologii;
  3. wydarzenie pozyskiwania dla OEM i ODM;
  4. rynek, na którym detaliści i marki mogą się spotkać.

IFA 2020 będzie pierwszą okazją dla branży elektroniki użytkowej i AGD do zaprezentowania nowych produktów i usług bezpośrednio w mediach, a przez to także dla konsumentów i handlu. Wydarzenie to ma również kluczowe znaczenie dla marek, producentów i sprzedawców detalicznych na całym świecie, tuż przed najważniejszym sezonem zakupowym w tym roku, od Czarnego Piątku i Dnia Singla do Cybernetycznego Poniedziałku, Świąt Bożego Narodzenia i nie tylko.

Jens Heithecker, dyrektor wykonawczy IFA Berlin, powiedział:

- Po wszystkich odwołaniach imprezy w ciągu ostatnich miesięcy nasza branża pilnie potrzebuje platformy, na której będzie mogła zaprezentować swoje innowacje, aby mogła odzyskać siły i odzyskać siły. Ożywienie naszej branży zacznie się na IFA Berlin.

- Chociaż wirtualne wydarzenia były przydatne, brakowało im bezpośredniej, praktycznej wiedzy i ludzkich kontaktów, które sprawiają, że takie wydarzenia jak IFA Berlin są tak niezwykle przydatne - powiedział Heithecker.


Koncepcja IFA 2020 została opracowana w ścisłej współpracy z organami zdrowia publicznego w Niemczech, aby zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich uczestników. Organizatorzy zadbają o to, by zdystansować się od społeczności, ostrożnie kontrolować tłum i inne skuteczne środki higieny publicznej.

W rezultacie IFA 2020 nie będzie otwarta dla publiczności, ale będzie odbywać się wyłącznie na zaproszenie.

Cztery wydarzenia - jedna IFA
Tegoroczna wystawa IFA będzie skutecznie prowadzone jako cztery niezależne wydarzenia, z nie więcej niż 1000 uczestników na każde wydarzenie dziennie. Organizatorzy mają nadzieję, że ogólna sytuacja zdrowia publicznego ulegnie poprawie do września, ale mimo tego postanowili zachować ostrożność, by spełnić najostrzejsze standardy bezpieczeństwa.

Cztery wydarzenia IFA 2020 to:

Globalna konferencja prasowa IFA
IFA przeniosła swoją globalną konferencję prasową, która zwykle odbywała się w kwietniu, na wrzesień i zamieniła ją w tegoroczną globalną prezentację innowacji i technologii.

IFA Global Press Conference zaprosi do Berlina około 800 dziennikarzy z ponad 50 krajów, dzięki czemu marki i producenci będą mogli pokazywać dziennikarzom swoje najnowsze produkty i urządzenia. Wszystkie konferencje prasowe firm odbędą się w dwóch lub trzech etapach.

IFA NEXT - IFA SHIFT Mobility
Tylko w tym roku IFA połączy swoje dwie innowacyjne platformy - IFA Next i SHIFT Mobility - w ramach ekskluzywnego wydarzenia na żywo dla międzynarodowej społeczności technologicznej. Wydarzenie zgromadzi start-upy technologiczne i firmy z sektora mobilności, aby pomóc im uzyskać bardzo potrzebny impuls reklamowy i powiązania branżowe.

IFA Global Markets
W ciągu ostatnich trzech lat IFA Global Markets urosło do rangi największego europejskiego rynku pozyskiwania OEM i ODM. Teraz będzie to pierwszy tegoroczny program poświęcony współpracy na świecie. Przesłanie od partnerów branżowych IFA było jasne: przemysł potrzebuje programu wsparcia, aby naprawić i zrestrukturyzować swoje łańcuchy dostaw dotknięte zakłóceniami pandemii Covid-19.

IFA Business, Retail & Meeting Lounges
Każdego roku IFA Berlin jest najważniejszym rynkiem elektroniki użytkowej i sprzętu AGD. Na przykład w 2019 r. marki i detaliści zawarli oferty warte ponad 4,7 mld euro podczas wydarzenia w Berlinie.

Podczas gdy pandemia uniemożliwi powtórzenie tego poziomu zawierania transakcji i tworzenia sieci, IFA Berlin będzie kuratorem salonów biznesowych, handlowych i spotkań IFA, aby dać markom i producentom bardzo potrzebną okazję do spotkania się ze sprzedawcą w bezpieczny i skuteczny sposób najważniejszego sezonu zakupowego w tym roku.

Wirtualne doświadczenie IFA
Organizatorzy wiedzą, że zainteresowanie udziałem w targach IFA 2020 znacznie przewyższy dostępne miejsca, a niektóre osoby mogą nadal podlegać ograniczeniom dotyczącym podróży. Dlatego IFA zaoferuje wszystkim wirtualne możliwości uczestnictwa w IFA Berlin.

Hans-Joachim Kamp, przewodniczący rady nadzorczej gfu Consumer & Home Electronics GmbH, organizator IFA, powiedział:

- IFA Berlin to najważniejsze wydarzenie dla branży elektroniki użytkowej i sprzętu AGD. W ciągu ostatnich kilku tygodni ściśle współpracowaliśmy z zespołem IFA w celu opracowania koncepcji, która zapewni wszystkim naszym partnerom branżowym platformę, której potrzebują, aby porozmawiać o swoich innowacjach.

IFA Berlin będzie otwarta tylko dla zaproszonych uczestników w dniach 3-5 września 2020 r.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Mini PC Android Openbox ForTe2 z tunerem 4K DVB-T2 H.265

Openbox ForTe2 DVB-T2 H.265 4K to urządzenie multimedialne 4K na...

349 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2022

12 zł Więcej...