reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Zabawa w chowanego” braci Sekielskich w TVN [wideo]

dodano: 2020-05-19 17:59 | aktualizacja: 2020-05-19 21:11
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVN

Zabawa w chowanego tylko nie mów nikomu TVN sekielskich film 360px.jpg Już w czwartek 21 maja br. TVN pokaże dokument Tomasza i Michała Sekielskich „Zabawa w chowanego” ukazujący problem pedofilii w kościele. Kilka dni później film trafi także do serwisu player.pl.
 


Youtube
Zabawa w chowanego tylko nie mów nikomu TVN 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Zabawa w chowanego” to kolejny po „Tylko nie mów nikomu” obraz dokumentalny braci Sekielskich demaskujący zmowę milczenia wśród księży w kościele katolickim na temat ukrywania przestępstw pedofilii. Film miał swoją premierę zaledwie kilka dni temu w Internecie, od razu stając się pozycją, obok której nie można przejść obojętnie.

W kontynuacji zapoczątkowanego w „Tylko nie mów nikomu” śledztwa w sprawie duchownych – pedofilów, dziennikarz Tomasz Sekielski dociera do kolejnych ofiar molestowania seksualnego przez księży oraz hierarchów, którzy te przestępstwa latami kryli.

Kontrowersyjny obraz braci Sekielskich „Zabawa w chowanego” już w czwartek 21 maja o godz. 21:35 na antenie TVN. Film zostanie wyemitowany bez bloków reklamowych.

Z kolei w sobotę 23 maja dokument trafi do Playera, gdzie będzie dostępny dla widzów w ofercie Free VOD, czyli za darmo i również bez reklam. 

Premiera filmu na Youtube odbyła się 16 maja i do wieczora 19 maja film miał tam ponad 5,2 mln wyświetleń z tendencją wzrostową.

Ciekawa jest wideorecenzja Tomasza Raczka dotycząca nowego filmu Sekielskich.

 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6934 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem SNR,...

299 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,5m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,5m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...

Antena sat dla TIR-a 60 cm

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę dla TIR-owców.

149 zł Więcej...
reklama