reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Galileo z domu” w TV4

dodano: 2020-05-18 13:10 | aktualizacja: 2020-05-20 09:03
autor: Łukasz Knapik | źródło: TV4/satkurier.pl

TV4 TV 4 Czwórka „Galileo” Praktyczne wskazówki, ciekawostki, testy i reporterskie relacje ukazujące jak zwykli ludzie, firmy czy instytucje radzą sobie w warunkach, które zmieniły życie każdego z nas, można zobaczyć w specjalnej serii odcinków znanego z anten TV4 i TV6 formatu „Galileo” - zatytułowanej „Galileo z domu”. Paweł Orleański prezentuje tu krótkie materiały filmowe związane z pandemią koronawirusa i chorobą Covid-19.

TV4 TV 4 Czwórka „Galileo”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak nie zniszczyć dłoni częstą dezynfekcją? Jak wykorzystać nadmiar zapasów spożywczych nim się zepsują, a jak radzić sobie z brakami w domowym zaopatrzeniu, wykorzystując kreatywne kuchenne triki? Jakie gadżety polecane są do treningu w domu  i jak spisują się w praktyce? Czy można stworzyć samowystarczalne gospodarstwo domowe? Jak wygląda profesjonalne odkażanie takich obiektów jak siłownia i jakie sposoby możemy wykorzystać we własnym mieszkaniu? Jak w czasie kwarantanny funkcjonuje zoo, a jak firma dostarczająca zakupy, w której zatrudnił się reporter „Galileo”? 

Praktyczne wskazówki, ciekawostki, testy i reporterskie relacje ukazujące jak zwykli ludzie, firmy czy instytucje radzą sobie w warunkach, które zmieniły życie każdego z nas, można zobaczyć w specjalnej serii odcinków znanego z anten TV4 i TV6 formatu „Galileo” - zatytułowanej „Galileo z domu”. Jak informuje nadawca, tworzona w warunkach ograniczeń stanu epidemii, jest jedną z nielicznych realizowanych obecnie produkcji na rynku telewizyjnym.   

W poszczególnych odcinkach „Galileo z domu” Paweł Orleański prezentuje krótkie materiały filmowe związane z pandemią koronawirusa i chorobą Covid-19, ukazujące różne aspekty życia w czasie epidemii, a jednocześnie przybliżające kwestie medyczne i zasady bezpieczeństwa dotyczące nowego wirusa. Można się z nich dowiedzieć, jak działa szybki test na koronawirusa i jakie pomysły na działalność w nowej rzeczywistości wdrażają restauracje, zobaczyć - okiem reportera, który zatrudnił się w chłodniczym centrum logistycznym - jak pracują ekipy firmy odpowiadającej za to, by w sklepach nie zabrakło świeżych towarów, a także poznać  bohaterów czasów pandemii: studentów pomagających na plantacjach, krawcową, która postanowiła szyć maseczki, taksówkarza wożącego personel medyczny do pracy, firmę bezpłatnie rozdającą mydło czy nastoletniego twórcę stron internetowych z ofertami pomocy.  

Odcinki „Galileo z domu” o długości do 15 minut emitowane są na antenie Czwórki kilka razy dziennie o różnych porach, niezależnie od regularnego cyklu „Galileo”, którego premiery można oglądać w stałym paśmie TV4 o godzinie 19:00 w soboty i niedziele (więcej tutaj)

Polska edycja „Galileo” obecna jest na antenie Czwórki od 2007 roku (więcej tutaj). Do tej pory wyemitowanych zostało ponad 800 odcinków programu, którego gospodarzem jest Paweł Orleański. Dodajmy, że program ten mogą również oglądać widzowie Szóstki.
 
Gospodarzem programu „Galileo z domu” jest Paweł Orleański, foto: Sebastian Rudnicki
Gospodarzem programu „Galileo z domu” jest Paweł Orleański, foto: Sebastian Rudnicki


„Galileo z domu” - emisja w TV4.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

129 zł Więcej...

Multiswitch Opticum Red dCSS 52-32 Quattro

Multiswitch Opticum Red dCSS  - przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy...

359 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...
reklama