reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-17 - 2021-04-18 - 2021-04-19

Polsat nie pokaże 2. Ligi Żużlowej

dodano: 2020-05-19 12:51
autor: Dariusz Gęsicki | źródło: sportowefakty.wp.pl

2. Liga Żużlowa Wszystko wskazuje na to, że 2. Liga Żużlowa nie zagości w tym sezonie w kanałach Polsatu Sport. Podobno kilka tygodni temu telewizja Polsat miała rozważać zakup praw telewizyjnych do transmisji rozgrywek 2. Ligi Żużlowej. PZM rozmawiał w tej sprawie z Polsatem, jednak nie doszło do podpisania umowy. 2. Liga Żużlowa ruszy w połowie sierpniaKto więc pokaże jakieś spotkania (bez kibiców) z 2. Ligi Żużlowej?

2. Liga Żużlowa


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Już jest oficjalne potwierdzenie, że 2. Liga Żużlowa ruszy w połowie sierpnia. Dokładnie na 15 sierpnia wyznaczono pierwszą kolejkę 2. Ligi Żużlowej. Taką decyzję podjęli prezesi klubów po konsultacjach z Główną Komisją Sportu Żużlowego.

Żużlowa Ekstraliga startuje w czerwcu, 1. liga miesiąc później, a na końcu 15 sierpnia br. 2. Liga Żużlowa.

Wszyscy uczestnicy 2. Ligi liczą, że na trybunach będą już kibice. Fiasko rozmów z Polsatem nie oznacza, że kibice zapomną o transmisjach  rozgrywek 2. Ligi. Prezesi klubów szukają wszelkich możliwości, żeby mecze ich drużyn można było gdzieś zobaczyć: w TV lub internecie.

Podjęto m.in. rozmowy z TVP3 Opole, aby ta stacja przeprowadziła transmisje meczów OK Bedmet Kolejarza Opole. Jest też opcja pokazywania spotkań w systemie PPV (pay-per-view). Część klubów patrzy na to sceptycznie, bo rozwiązanie te nie pozwoli na jakiś większe pieniądze, a zasięg jest bardzo mały. Dużo lepszą opcją byłyby transmisje w bezpłatnej telewizji regionalnej TVP3 Opole, bo jej zasięg w DVB-T robi swoje. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Motosport


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

259 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

179 zł Więcej...
reklama