reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wystawa CE China 2020 we wrześniu

dodano: 2020-05-19 15:56
autor: Janusz Sulisz | źródło: IFA/CE China

CE China 2020 logo 360px.jpg CE China - globalne wydarzenie IFA - zyskuje na znaczeniu jako jedno z najważniejszych wydarzeń biznesowych z branży elektroniki użytkowej i sprzętu AGD w Chinach. Potwierdzono wystawę CE China w dniach 24 - 26 września 2020 r. w Guangzhou (Kanton). Informacja ta została podana równolegle do potwierdzenia targów IFA 2020 w Berlinie (tylko dla zaproszonych w dniach 3-5.09.2020).
 


CE China
CE China 2020 English wystawa 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Podczas tegorocznej edycji CE China powita nowych wystawców, takich jak znana marka Sichuan Changhong Elextronics i producent sprzętu gospodarstwa domowego Whirlpool (Chiny), a także długoletni partnerzy, tacy jak Cuori Electrical Appliances, Guangdong Galanz i Vatti Corporation Limited. 

CCCME zostaje oficjalnym partnerem CE China
CE China i Chińska Izba Handlowa ds. Importu i Eksportu Maszyn i Produktów Elektronicznych (CCCME) uzgodniły pogłębioną współpracę. CCCME oficjalnie wspiera CE China i promuje to wydarzenie, aby stać się najważniejszą wystawą w Chinach dla marek elektroniki użytkowej i sprzętu AGD. Celem jest pomoc wystawcom w tworzeniu nowych możliwości biznesowych, aktywowaniu rynku po zamknięciu z powodu wybuchu pandemii Covid-19, łączeniu rynków międzynarodowych, promowaniu międzynarodowych wymian biznesowych i kształtowaniu większego rynku sprzętu AGD i elektroniki użytkowej w Chinach.

Niemiecki pawilon na CE China - Made in Germany
Po udanym debiucie w ubiegłym roku CE China z przyjemnością kontynuuje współpracę z pawilonem niemieckim w 2020 roku. Pawilon niemiecki jest organizowany i wspierany przez Federalne Ministerstwo Gospodarki i Energii i daje małym i średnim przedsiębiorstwom możliwość prezentacji ich produkty na rynek chiński pod nazwą „Made in Germany”. Rejestracja jest otwarta do 19 czerwca 2020 r.

CE Summit powered by IDG Asia
Międzynarodowy szczyt elektroniki konsumenckiej (CE Summit) odbędzie się w Guangzhou Municipal People's Government and International Data (Asia) Group (IDG Asia) i jest częścią programu CE China. CE Summit to konferencja, na której dzielą się nowymi pomysłami, koncepcjami, technologiami i produktami, aby zwiększyć popularność branży elektroniki użytkowej na całym świecie.

CE China 24 - 26 września 2020 r.
 
    
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wystawy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...

Kabel Cablink 5xGI-18S biały 5m

Włoski, 5-żyłowy przewód koncentryczny 75 Ohm Cablink 5xGI-18S biały 5m...

55 zł Więcej...
reklama