reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Bloomberg z bezpłatnym kanałem 4K

dodano: 2020-05-21 13:39
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Samsung/Bloomberg/satkurier.pl

Bloomberg TV+ UHD Samsung TV Plus Amerykańska firma Bloomberg Media uruchomiła 20 maja br. kanał UHD 4K. Bloomberg TV+ jest dostępny w Samsung TV Plus, bezpłatnej usłudze oferowanej w Stanach Zjednoczonych na telewizorach Samsung Smart TV z lat 2017-2020.

Samsung
Bloomberg TV+ UHD Samsung TV Plus


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Samsung TV Plus, poza Bloomberg TV+, zawiera ponad 120 bezpłatnych kanałów informacyjnych, sportowych, rozrywkowych i innych. Biznesowy Bloomberg TV+ jest pierwszym kanałem 4K dostępnym w serwisie Samsung TV Plus i zarazem jedyną platformą umożliwiającą widzom oglądanie online treści Bloomberga w UHD.

Kanał Bloomberg TV+ został uruchomiony już w połowie 2019 roku w formie streamingu online dostępnego za pośrednictwem przeglądarki internetowej i aplikacji mobilnej. Zapowiadano wtedy jakość UHD. Dziś ta dodatkowo płatna usługa oferuje jedynie jakość HD. Kosztuje 1,99 dol miesięcznie i 290 dol. rocznie przez pierwszy rok użytkowania, a następnie odpowiednio 34.99 dol. i $415 dol.
 

- W Bloomberg Media dokładamy wszelkich starań, aby wprowadzać innowacje w naszych produktach i na nowo przedstawiać sposób dostarczania wiadomości. Jako pierwszy dostawca wiadomości biznesowych oferujący treści w natywnej rozdzielczości 4K UHD, Bloomberg TV+ jest ulepszonym, nowoczesnym źródłem informacji dla osób poszukujących streamingowych usług premium - powiedział M. Scott Havens, globalny szef działu dystrybucji cyfrowej i mediów w Bloomberg Media.

Bloomberg TV+ w Samsung TV Plus jest nadawany z kompresją HEVC. Bezpłatny streaming jest opatrzony dodatkowymi reklamami.

Dla widzów w Europie nadawana jest lokalna wersja Bloomberga - dostępna w jakości SD m.in. z satelitów Eutelsat Hot Bird (13°E) i Astra (19,2°E). Spośród wszystkich europejskich krajów tylko dla widzów w Wielkiej Brytanii przygotowano kanał Bloomberg w jakości HD - stacja ta jest nadawana z Astry na pozycji 28,2°E (w wiązce europejskiej).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii 4K


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 grafit

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

479 zł Więcej...

Złącze F PCT 6,8 mm Kompresyjne

Specjalne złącze kompresyjne dla kabla satelitarnego. Złącze to zostało tak...

2 zł Więcej...