reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowe odcinki seriali w czerwcu w Cartoon Network

dodano: 2020-05-22 06:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: WarnerMedia

Cartoon Network W czerwcu br. kanał telewizyjny Cartoon Network poleca swoim widzom szczególnie takie produkcje serialowe jak „Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca” i „Jabłko i Szczypior”.

Cartoon Network


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czerwiec 2020 roku w ofercie kanału Cartoon Network:

„Mao Mao i Bohaterowie Czystego Serca”
emisja: codziennie (od 8 czerwca br.) o 16:10

W czerwcu br. do Cartoon Network powróci trójka nieustraszonych bohaterów z Doliny Czystego Serca. Szeryf Mao Mao zdążył już poznać mieszkańców miasteczka i swoje obowiązki. Wraz z odważnymi przyjaciółmi codziennie pilnuje ładu i porządku w uroczej krainie. W nowych odcinkach pierwszego sezonu Nietoperka pozna sztukę medytacji, a Mao Mao zmierzy się z Borsukowatym w specjalnym konkursie związanym z gotowaniem i... byciem bohaterem. W jednym z odcinków powróci słodki pupil i towarzysz Bao Bao, którego Król postanawia przygarnąć. Koci szeryf zrobi wszystko, by odzyskać swojego byłego partnera (więcej tutaj).

„Jabłko i Szczypior”
emisja: codziennie (od 15 czerwca br.) o 17:30

Jak zapowiada nadawca, nietuzinkowy owocowo-warzywny duet powraca. Beztroskie podejście Jabłka i uprzejmość Szczypiora świetnie wpływają na realizację ich szalonych pomysłów. Kolejne odcinki pierwszego sezonu pokazują, że w mieście jedzenioludzi wciąż jest wiele pretekstów do dobrej zabawy. Bohaterowie wezmą udział w emocjonującym kulinarnym widowisku z niezwykle popularną i pełną humoru jurorką Migdałową Tartą. Podczas spaceru dwójkę przyjaciół zauważy słynny raper - Mały Klusek. Sławny mieszkaniec miasta postanawia, że Jabłko i Szczypior zostaną gwiazdami w jego najnowszym teledysku. Czy uda im się zrealizować nagranie i sprostać wymaganiom gwiazdy?


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X - Netflix

Nowość - Octagon SF8008 Mini Combo UHD 4K S2X -...

389 zł Więcej...

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...
reklama