reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN nagrywa „Kuchenne rewolucje” 22

dodano: 2020-05-21 10:47
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN „Kuchenne rewolucje” Jak zapowiada nadawca, po kilku tygodniach przerwy Magdalena Gessler ponownie podejmie się niemożliwego. Przemierzając kulinarną mapę Polski stworzy kolejne pełne oryginalnych smaków restauracje. Jak „Kuchenne rewolucje” wpłyną na ich losy w nowej, trudniejszej rzeczywistości? Dwudziesty drugi sezon zadebiutuje w TVN jesienią br. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie TVN, TVN Style i ITVN (TVN International).

TVN „Kuchenne rewolucje” Magda Gessler


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Mimo iż od poniedziałku, 18 maja br. restauracje i bary ponownie mogą być otwarte, właściciele nieustannie zmagają się z ogromnym kryzysem i stratami w związku z koronawirusem. W tym trudnym dla gastronomii czasie z pomocą przychodzi jednak Magdalena Gessler. Czy „Kuchenne rewolucje” przyniosą lokalom upragniony sukces? Jak zapowiada nadawca, jesienią br. widzowie przekonają się, jakie zmiany nieustraszona rewolucjonistka zaproponuje w Krakowie, Gdańsku, Częstochowie, Janowie, czy Płońsku.

- Gastronomia, jak chyba żadna inna branża, niezwykle dotkliwie odczuła skutki zamrożenia gospodarki. Otrzymaliśmy wiele zgłoszeń od restauratorów usiłujących odnaleźć się w nowych, trudnych warunkach. Dzięki opracowanym procedurom produkcyjnym i sanitarnym, mogliśmy bezpiecznie rozpocząć zdjęcia, by dzięki talentowi Magdy Gessler pomóc zgłaszającym się do programu restauracjom. Co im poradzi Magda? To będą zupełnie inne, nowe rewolucje!

- mówi Michał Brożonowicz, szef Constantin Entertainment Polska, firmy produkującej „Kuchenne rewolucje”.


Co więcej, widzowie nadal mogą wskazać lokale, które według nich potrzebują pomocy. - Jeśli w twojej okolicy znajduje się restauracja, która nie spełnia oczekiwań, nie odpowiada ci jej wystrój, obsługa i - co najważniejsze - jedzenie, opisz to. Wystarczy, że na Facebooku, Twitterze czy Instagramie umieścisz publiczny post (z nazwą danej restauracji, dodając wideo, zdjęcie, link) wraz z hashtagiem „#restauracjaDlaMagdy”. Produkcja odezwie się do wybranych przez fanów miejsc. Jeśli właściciele podejmą rękawice, ekipa programu zaprosi Magdalenę Gessler i odmieni to miejsce! Pomóż nam zmieniać kulinarną mapę Polski! - zachęca nadawca (więcej tutaj).
 
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Discovery
Magdalena Gessler w programie „Kuchenne rewolucje”, foto: TVN Discovery


„Kuchenne rewolucje” - sezon 22., premiera jesienią 2020 roku w TVN. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanałów TVN, TVN Style i ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

649 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K Hollex UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI marki Hollex o długości 3,0m w wersji...

89 zł Więcej...

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...
reklama