reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Środy na krawędzi strachu” w czerwcu w AMC

dodano: 2020-05-21 23:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

AMC W czerwcu br. w ramach pasma „Środy na krawędzi strachu” kanał AMC poleca swoim widzom takie filmy jak „Gra”, „Nagi instynkt”, „Hannibal”, „Czerwony Smok”, „Miami Vice”, „Buty nieboszczyka”, „Po drugiej stronie korytarza” i „Diabolique”.

Hip Hop: Kawałki, które wstrząsnęły Ameryką Nicky Minaj AMC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w czerwcowe środy kanał AMC zaprasza do oglądania trzymających w napięciu, pełnych emocji, klasycznych thrillerów. W ramach cyklu „Środy na krawędzi strachu” widzowie będą mogli obejrzeć między innymi: „Nagi instynkt” - mroczny thriller z Sharon Stone i Michaelem Douglasem w rolach głównych, „Hannibala” i „Czerwonego smoka” - dwa filmy z piekielnie inteligentnym i wyjątkowo niebezpiecznym doktorem Hannibalem Lecterem, czy obraz „Diabolique”, w którym dwie kobiety mają wspólny, śmiertelnie niebezpieczny plan. Na seanse pełne emocji nadawca zaprasza od 3 czerwca br. w każdą środę od godziny 22:00 do kanału AMC.

„Środy na krawędzi strachu” w czerwcu 2020 roku w kanale AMC:

„Gra” („The Game”)
reżyser: David Fincher, występują: Michael Douglas i Sean Penn
emisja: w środę, 3 czerwca br. o 22:00

Laureat Oscara, Michael Douglas, w roli mężczyzny, który otrzymuje niezwykły prezent urodzinowy: zostaje wybrany do udziału w grze „na żywo”, przenikającej wszystkie aspekty jego życia. Jednak gdy zabawa zaczyna wymykać się spod kontroli, czy jest szansa na ucieczkę?

„Nagi instynkt” („Basic Instinct”)
reżyser: Paul Verhoeven, występują: Michael Douglas, Sharon Stone, George Dzundza i Jeanne Tripplehorn
emisja: w nocy ze środy na czwartek, z 3 na 4 czerwca br. o 0:30

Nick Curran, detektyw z San Francisco, prowadzi śledztwo w sprawie morderstwa przebrzmiałej gwiazdy rocka. W jego trakcie dokonuje kilku niepokojących odkryć: zakrwawiony szpikulec do lodu, biały jedwabny szalik przywiązany do łóżka i dowody na to, że był to całkiem romantyczny wieczór. Gdy Nick zagłębia się w sprawę, wplątuje się  w śmiertelnie niebezpieczny romans z trzema intrygującymi kobietami. Każda z nich ma zaskakujący motyw, który mógł doprowadzić do popełnienia zbrodni. Catherine Tramell jest prowadzącą hedonistyczny tryb życia pisarką, a opisywane przez nią zbrodnie wykazują dziwną tendencję do zdarzania się w rzeczywistości. Jej przebiegła dziewczyna, Roxy, prowokuje ekstrawaganckim zachowaniem, natomiast doktor Beth Garner jest policyjną psycholożką, pracującą z Nickiem (więcej tutaj i tutaj).

„Hannibal” („Hannibal”)
reżyser: Ridley Scott, występują: Anthony Hopkins, Julianne Moore, Gary Oldman i Ray Liotta
emisja: w środę, 10 czerwca br. o 22:00

Od spotkania agentki FBI (Federal Bureau of Investigation), Clarice Starling, i doktora Hannibala Lectera w więzieniu o zaostrzonym rygorze minęło siedem lat. Lecter po ucieczce zamieszkał w Europie i korzysta z wolności, nie wiedząc, że jego przeszłość wreszcie go dogania. Jego szósta ofiara, Mason Verger, choć ohydnie oszpecony, przeżył i teraz szuka zemsty, wykorzystując jako przynętę kogoś, komu Lecter nie może się oprzeć: Clarice Starling (więcej tutaj).

„Czerwony Smok” („Red Dragon”)
reżyser: Brett Ratner, występują: Anthony Hopkins, Edward Norton, Ralph Fiennes i Harvey Keitel
emisja: w nocy ze środy na czwartek, z 10 na 11 czerwca br. o 0:35

Po serii szczególnie okrutnych morderstw, były agent FBI (Federal Bureau of Investigation) Will Graham zostaje poproszony o pomoc w śledztwie i niechętnie zgadza się wrócić z emerytury. Wkrótce zdaje sobie sprawę, że jedynym sposobem na schwytanie mordercy, znanego jako Zębowa Wróżka, jest wejście w jego umysł. Jest to możliwe tylko poprzez zbadanie innego zabójcy - równie genialnego i jednocześnie zaburzonego. Dla Grahama oznacza to konfrontację z przeszłością i stawienie czoła człowiekowi, który prawie go zabił - Hannibalowi Lecterowi (więcej tutaj i tutaj).

„Miami Vice” („Miami Vice”)
reżyser: Michael Mann, występują: Colin Farrell, Jamie Foxx, Li Gong i Naomie Harris
emisja: w środę, 17 czerwca br. o 22:00

Bez prawa. Bez ładu. Bez zasad. Dwaj tajniacy, Crockett i Tubbs, przekraczają wszelkie granice i zaczynają zapominać, po której stronie prawa jest ich miejsce (więcej tutaj).

„Buty nieboszczyka” („Dead Man’s Shoes”)
reżyser: Shane Meadows, występują: Paddy Considine, Gary Stretch i Toby Kebbell
emisja: w nocy ze środy na czwartek, z 17 na 18 czerwca br. o 0:35

Silny i sprawiedliwy Richard zawsze starał się chronić swego słabszego, prostodusznego i łatwowiernego młodszego brata, Anthony’ego. Kiedy starszy z braci opuszcza rodzinną wioskę, by zaciągnąć się do wojska, Anthony trafia pod opiekę Sonny’ego - kontrolującego i okrutnego lokalnego dilera narkotyków. Chłopak staje się zabawką w rękach gangu, gdy wprowadzają go w brutalny świat swoich interesów. Siedem lat później Richard wraca, by dokonać zemsty.  

„Po drugiej stronie korytarza” („Across the Hall”)
reżyser: Alex Merkin, występują: Mike Vogel, Danny Pino, Brittany Murphy i Brad Greenquist
emisja: w środę, 24 czerwca br. o 22:00

Spokojna noc przybiera niebezpieczny obrót, gdy Julian otrzymuje telefon od swojego rozgorączkowanego przyjaciela, Terry'ego. Terry, śledząc swoją niewierną narzeczoną, June, trafił do obskurnego hotelu po drugiej stronie miasta. Co gorsza, wynajął pokój naprzeciwko i siedzi w nim z butelką whisky w jednej i rewolwerem w drugiej ręce. Teraz Julian musi zrobić wszystko, co w jego mocy, by powstrzymać swojego przyjaciela i zapobiec tragedii (więcej tutaj).

„Diabolique” („Diabolique”)
reżyser: Jeremiah Chechik, występują: Sharon Stone, Isabelle Adjani i Chazz Palminteri
emisja: w środę, 24 czerwca br. o 23:55

Dwie kobiety, jeden plan. Otrucie drania, który traktuje je jak śmieci. Następnie porzucenie ciała w mętnych wodach basenu, by ktoś inny znalazł tę niespodziankę na dnie. Całkiem niezła niespodzianka, prawda? Jednak gdy podczas czyszczenia basen zostaje opróżniony, na jego dnie brakuje ciała...
 
Sharon Stone i Isabelle Adjani w filmie „Diabolique”, foto: AMC Networks International
Sharon Stone i Isabelle Adjani w filmie „Diabolique”, foto: AMC Networks International
Sharon Stone w filmie „Nagi instynkt”, foto: AMC Networks International
Sharon Stone w filmie „Nagi instynkt”, foto: AMC Networks International
Sharon Stone w filmie „Nagi instynkt”, foto: AMC Networks International
Sharon Stone w filmie „Nagi instynkt”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 1,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 1,0m w wersji v2.1 dla...

59 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny 48/100

Bezinwazyjny stojak dla anteny satelitarnej o średnicy rury 48mm i...

450 zł Więcej...

Moduł Conax Smit + karta nc+ TNK 1m

Karta startowa TNK Mix na 1 miesiąc + do kompletu...

199 zł Więcej...
reklama