Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Games, Polsat Doku i Polsat News. Na widzów czekać będą m.in.: tenis ziemny - UTR Pro Challenge Series 2020
(więcej tutaj, tutaj i tutaj), Bundesliga
(więcej tutaj), 2. Bundesliga
(więcej tutaj) oraz e-sport - Counter-Strike - ESL Pro Tour: DreamHack Masters Spring
(więcej tutaj, tutaj i tutaj), FIFA20 - European Leagues #Stay2score Cup
(więcej tutaj) oraz Formuła 1 - Formuła 1 Esports Virtual Pro Exhibition
(więcej tutaj) i Formuła 1 Esports Virtual Grand Prix Monaco
(więcej tutaj i tutaj).
Plan transmisji:
23 maja (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 1
5:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
5:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
5:50 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News
6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport Extra
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
7:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
9:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 3
9:30 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport News
10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
12:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 1
12:00 Bundesliga: „Legendy Bundesligi: Karl-Heinz Rummenigge” - magazyn, Eleven Sports 2
12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
12:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 4
12:55
2. Bundesliga: SV Darmstadt 98 - FC Sankt Pauli Hamburg, Eleven Sports 1
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak
12:55
2. Bundesliga: SV Sandhausen - SSV Jahn Regensburg Ratyzbona, Eleven Sports 2
komentują: Julian Kowalski i Tomasz Zieliński
12:55
2. Bundesliga: VfL Osnabrück - Hannover 96 Hanower, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
komentują: Michał Mitrut i Piotr Czachowski
13:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport
13:55
e-sport, Counter-Strike, ESL Pro Tour: DreamHack Masters Spring, Polsat Games
14:00
KSW49, Polsat Sport Extra
14:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
14:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series”, Polsat Sport Premium 1
14:55
e-sport: FIFA20 - European Leagues #Stay2score Cup, Polsat Sport Extra
15:00
Bundesliga: VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund, Eleven Sports 1
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica
15:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 2
15:00 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 3
15:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 4
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:25
Bundesliga: SC Paderborn 07 - TSG 1899 Hoffenheim, Eleven Sports 2
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak
15:25
Bundesliga: SC Freiburg Fryburg Bryzgowijski - Werder Brema, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda
16:35 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
17:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport News
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30
Bundesliga: FC Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 2
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
17:30 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 3
17:30 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 4
18:00
e-sport: FIFA20 - European Leagues #Stay2score Cup, Polsat Sport Extra
18:00
tenis ziemny, UTR Pro Challenge Series 2020: Alison Riske - Danielle Collins, Polsat Sport News
19:00
tenis ziemny, UTR Pro Challenge Series 2020: Alison Riske - Danielle Collins, Polsat Sport Extra
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00
tenis ziemny, UTR Pro Challenge Series 2020: Ajla Tomljanovic - Amanda Anisimova, Polsat Sport Extra
20:30 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 4
21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
21:00 „Eleven Call Live” - magazyn, Eleven Sports 1
21:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
22:00
tenis ziemny, UTR Pro Challenge Series 2020:Danielle Collins - Ajla Tomljanovic, Polsat Sport Extra
22:00
KSW47, Polsat Sport News
22:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwum Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 23 na 24 maja (z soboty na niedzielę)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
1:00
KSW44, Polsat Sport Extra
2:00
e-sport, Counter-Strike, ESL Pro Tour: DreamHack Masters Spring, Polsat Games
2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
2:45 Liga Mistrzów piłkarzy: „UCL Final Archive Series”, Polsat Sport Premium 1
3:30 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 2
24 maja (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News
7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
7:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
12:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 1
12:00 „Bundesliga Dino” - film dokumentalny, Eleven Sports 2
12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
12:30
Bundesliga: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Augsburg, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda
13:00 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 2
13:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 3
13:00 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4
13:15
KSW41, Polsat Sport Fight
13:25
2. Bundesliga: Hamburger SV Hamburg - Arminia Bielefeld, Eleven Sports 2
komentują: Patryk Mirosławski i Piotr Czachowski
13:25
2. Bundesliga: Holstein Kiel Kilonia - VfB Stuttgart, Eleven Sports 3
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica
13:25
2. Bundesliga: Karlsruher SC - VfL Bochum, Eleven Sports 4
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak
13:55
e-sport, Counter-Strike, ESL Pro Tour: DreamHack Masters Spring, Polsat Games
14:10 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Extra
14:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:25
Bundesliga: 1. FSV Mainz 05 Moguncja - RB Leipzig Lipsk, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30 (Eleven Sports 1) i 17:55 (Eleven Sports 4)
Bundesliga: 1. FC Köln Kolonia - Fortuna Düsseldorf, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
17:30 „Najlepsze gole Borussii Dortmund” - magazyn, Eleven Sports 2
17:30 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 3
17:30 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4
18:00
tenis ziemny, UTR Pro Challenge Series 2020: mecz o miejsca 3. i 4., Polsat Sport Extra
18:00
e-sport, Formuła 1: Formuła 1 Esports Virtual Pro Exhibition, Eleven Sports 2
18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
19:00
e-sport, Formuła 1: Formuła 1 Esports Virtual Grand Prix Monaco, Eleven Sports 2
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
20:00
tenis ziemny, UTR Pro Challenge Series 2020: finał, Polsat Sport Extra
20:00 „Grom Challenge 2019” - reportaż, Polsat Sport Fight
20:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
20:00 „Eleven Call Live” - magazyn, Eleven Sports 1
20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
20:45 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 2
21:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News
21:40 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News
22:00 „Bruce Lee to ja” - film dokumentalny, Polsat Doku
22:40 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
Noc z 24 na 25 maja (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
1:00
KSW33, Polsat Sport
2:00
e-sport, Counter-Strike, ESL Pro Tour: DreamHack Masters Spring, Polsat Games
2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.