reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2021-04-19 - 2021-04-20 - 2021-04-21

Lotto Superliga Cup w studiu TVP

dodano: 2020-05-22 23:50 | aktualizacja: 2020-05-23 14:18
autor: Janusz Sulisz | źródło: TVP Sport

TVP siedziba Woronicza Telewizja Polska 31 maja w studiu Telewizji Polskiej rozegrany zostanie turniej tenisa stołowego, „Lotto Superliga Cup". – To będzie i święto, i promocja polskiego tenisa stołowego w studiu telewizyjnym na Woronicza – powiedział prezes PZTS, Dariusz Szumacher. Transmisja od godz. 15:45 w TVP Sport, tvpsport.pl i aplikacji mobilnej.

TVP Sport
TVP Sport HD MUX3 jak odebrac poradnik 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z powodu koronawirusa od 2 miesięcy nie odbywają się żadne zawody krajowe i międzynarodowe, przedwcześnie zakończono rozgrywki męskiej superligi i kobiecej ekstraklasy oraz niższych lig tenisa stołowego.

Dlatego z ciekawą propozycją wyszła Telewizja Polska. 31 maja przy zachowaniu wszystkich środków bezpieczeństwa rozegrany zostanie wyjątkowy turniej. Odbędzie się on w siedzibie TVP przy ul. Jana Pawła Woronicza 17. O jego organizacji poinformował dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski.

31 maja odbędzie się kilka ciekawych wydarzeń związanych z tenisem stołowym.
Oprócz turnieju mężczyzn, dojdzie do rewanżu za finał tegorocznych mistrzostw Polski kobiet, w którym broniąca tytułu Natalia Bajor pokonała Paulinę Krzysiek. Z kolei mecz pokazowy zagrają jeden z najwybitniejszych zawodników w historii polskiego tenisa stołowego Lucjan Błaszczyk i podobnie jak on specjalizujący się w trikach rakietowych Norbert Stolicki.

Głównym wydarzeniem będzie ośmioosobowy turniej z udziałem kadrowiczów: Marka Badowskiego, Samuela Kulczyckiego, Macieja Kubika oraz byłych mistrzów Polski Daniela Góraka, Wanga Zeng Yi, Tomasza Lewandowskiego. Wystąpią również Czech Pavel Sirucek i Chińczyk Han Qiyao.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

179 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP grafit

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...

Stacja pogodowa IMETEO P1

Stacja pogodowa Technisat IMETEO 1P

129 zł Więcej...
reklama