reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy program rozrywkowy „Ameryka da się lubić” w TVP2

dodano: 2020-05-22 23:34
autor: Jerzy Kruczek | źródło: TVP

Ameryka da się lubić TVP 360px.jpg Telewizja Polska startuje z nowym show „Ameryka da się lubić”, w którym na nowo będzie odkrywana Ameryka. Program nawiązuje do kultowego formatu „Europa da się lubić”, ukazując różne aspekty życia w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Program poprowadzi Ida Nowakowska-Herndon. Premiera w sobotę 6 czerwca o godz. 20:00 w TVP2.

TVP
Ameryka da się lubić program tvp 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowy program „Ameryka da się lubić” to dynamiczny, pełen humoru format, w którym uczestnicy oraz zaproszeni goście zgłębią wiedzę na temat Stanów Zjednoczonych. Patrząc na USA z perspektywy Amerykanów i Polaków, pokażemy prawdę o amerykańskich stereotypach i skonfrontujemy ją z humorystycznymi opowieściami i anegdotami.

Amerykanie mieszkający w Polsce w dowcipny sposób opowiedzą, jak postrzegane są Stany Zjednoczone i Polska, co w Polsce ich zaskoczyło, a co zachwyciło oraz powiedzą, z jakimi opiniami się nie utożsamiają.

Uczestnicy i goście programu opowiedzą o tym, jak można osiągnąć sukces w Stanach Zjednoczonych Ameryki, wskażą ulubione sposoby Amerykanów na wypoczynek, ujawnią jak ważne są dla nich pieniądze i kariera oraz powiedzą o ich przyzwyczajeniach i upodobaniach.

Gospodyni programu Ida Nowakowska-Herndon, przez lata mieszkająca w Ameryce, zaprosi do każdego odcinka czterech mieszkających w Polsce i mówiących po polsku Amerykanów, a także polskie gwiazdy.

Gośćmi programu będą m.in.: Edyta Górniak, Marcin Gortat, Andrzej Piaseczny, Tomasz Karolak, Urszula Dudziak, Marek Piekarczyk, Maryla Rodowicz, Cezary Pazura, Wojciech Cejrowski.

W programie nie zabraknie dobrej muzyki w wykonaniu polskich gwiazd sceny muzycznej.
Największe hity wykonają m. in.: Beata Kozidrak, Dawid Kwiatkowski, Golec uOrkestra, Łobuzy, Rafał Brzozowski, zespół Piersi, Sławek Uniatowski, Red Lips.

Autorem i pomysłodawcą programu jest Leszek Kumański.

„Ameryka da się lubić”, 8 odcinków, w każdą sobotę od 6 czerwca o godz. 20:00 w TVP2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

279 zł Więcej...

Stojak balkonowy prosty 40cm

Stojak uniwersalny instalowany pionowo do barierki balkonowej.

30 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+ 4K ECP

Najnowszy moduł CAM CI+ 4K ECP z ofertą „nc+ telewizja...

199 zł Więcej...
reklama