reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Viaplay trafi do krajów bałtyckich w 2021

dodano: 2020-05-24 12:20 | aktualizacja: 2020-05-24 13:17
autor: RO | źródło: mediasat.info

Viaplay Firma Nordic Entertainment Group (NENT Group) planuje uruchomienie usługi przesyłania strumieniowego Viaplay na Łotwie, Litwie i w Estonii w pierwszym kwartale 2021 roku. Mieszkańcy wszystkich trzech krajów bałtyckich będą mogli subskrybować usługę bezpośrednio lub za pośrednictwem firm partnerskich.

viasat.no
Viaplay


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zauważył NENT Group, poniżej 20% z 2,8 mln gospodarstw domowych na Łotwie, Litwie i w Estonii korzysta z płatnych platform online, podczas gdy w krajach skandynawskich udział ten przekracza 50%.

Duża część mieszkańców w krajach bałtyckich ma już dostęp do szybkich stacjonarnych lub mobilnych, szerokopasmowych sieci internetowych. Wszystko to, podobnie jak zdolność NENT Group do skutecznego działania z finansowego punktu widzenia, sprawia, że region jest idealny do zaoferowania usługi Viaplay.

Oferta platformy obejmuje pakiet oryginalnych seriali Viaplay, które powstały na zlecenie NENT Group. W planach do końca bieżącego roku jest udostępnienie 30 premier. Nowe oryginalne treści dostosowane do rynków wewnętrznych krajów bałtyckich będą produkowane przez NENT Studios i firmy partnerskie.

W ramach usługi abonent będzie mógł oglądać zagraniczne filmy, seriale i programy dziecięce. Ponadto pakiet zawiera wybór transmisji na żywo z wydarzeń sportowych. W początkowym etapie komponent sportowy platformy będzie zbudowany na sportach motorowych, piłce nożnej i hokeju na lodzie. W szczególności firma posiada długoterminowe umowy z Formułą 1, Bundesligą i NHL.

Dokładniejsze informacje o zawartości usługi Viaplay Baltic i ceny pakietów zostaną przedstawione bliżej daty startu.

Abonenci Viaplay będą mogli uzyskiwać dostęp do treści platformy na wielu urządzeniach jednocześnie, oglądać filmy i programy telewizyjne offline, a także tworzyć wiele profili osobistych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Gold Combo UHD 4K S2X - wersja uznanego...

459 zł Więcej...
reklama