reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Mediaset uruchamia międzynarodową platformę OTT

dodano: 2020-05-25 19:08 | aktualizacja: 2020-05-25 23:50
autor: Janusz Sulisz | źródło: Mediaset/broadbandtvnews/Eurosat

Mitele-Plus-internacional-OTT-Mediaset-360px.jpg Mediaset Espana zamierza uruchomić swoją usługę przesyłania strumieniowego Mitele Plus na rynki międzynarodowe. Mitele Plus nie działa poza Hiszpanią, dlatego też sama usługa przyjęła nową nazwę Mitele Plus Internacional. Zawartość się nie zmieni, ale językiem międzynarodowej platformy OTT  będzie zawsze i wyłącznie hiszpański - nie będzie dubbingu ani napisów na lokalne rynki.

Mitele Plus
Mitele Plus internacional Cincomas OTT 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Teraz nawet ci, którzy nie mieszkają w Hiszpanii, będą mogli oglądać kanał CincoMAS przez Internet, który dotąd był nadawany w Ameryce jako kanał liniowy. Będzie miał również dostęp do wiadomości Telecinco, oryginalnych produkcji i biblioteki filmów Mediaset (Espana), pokazów talentów, a nawet sportu. Można będzie również uruchomić transmisję ponownie oraz pobrać zawartość lokalnie, aby obejrzeć ją później.

Mitele Plus Internacional jest dostępny w cenie 3 euro miesięcznie lub 30 euro za cały rok. Dostęp jest możliwy za pośrednictwem aplikacji internetowych i mobilnych. Mediaset zamierza również stworzyć aplikację dla Smart TV.

Należy jednak zauważyć, że dostępność treści na żywo i na żądanie będzie się różnić w zależności od kraju. Platforma Mitele Plus International będzie dostępna w Polsce.

Szczegóły na stronie Mitele Plus Internacional.

 

Źródło: broadbandtvnews.com  eurosat-online.it  mitele.es

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 101mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 101mm

250 zł Więcej...

Usługa CANAL+ BOX 4K Ultra HD

Najnowszy dekoder CANAL+ BOX 4K (model HY4001) to urządzenie wspierające...

299 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama