reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Trace zamyka dwa brytyjskie kanały

dodano: 2020-05-27 17:59 | aktualizacja: 2020-05-27 19:44
autor: RO | źródło: rxtvlog.com

Trace Vault Trace Group zamyka dwa brytyjskie kanały muzyczne po 7 miesiącach ich nadawania. Trace Latina i Starz zostaną wyłączone we wczesnych godzinach 1 czerwca 2020 roku. Trace Urban przejmie programy z Latina. Trace Vault pozostanie niezmieniony.

skymedia.co.uk
Trace Latina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W zamian brytyjscy widzowie są zapraszani do subskrypcyjnej usługi wideo na żądanie Trace Play, która obejmuje streaming na żywo do 25 różnych międzynarodowych kanałów muzycznych Trace, radia i treści na żądanie. Obecnie jest oferowany miesiąc bezpłatnego okresu próbnego.

Grupa Trace weszła na brytyjski rynek po przejęciu dawnych kanałów muzycznych CSC/Chart Show TV od Sony Pictures Television w 2018 roku. Podczas dochodzenia w sprawie naruszenia zasad nadawania przez poprzedniego właściciela, Trace oświadczyło regulatorowi Ofcom w 2019 r., że planuje rebranding kanału Starz. Jednak nigdy to nie nastąpiło.

Usługa Trace Play jest dostępna na strumieniowych odtwarzaczach multimedialnych (np. Roku) oraz za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne, w tym tablety. Stała opłata wynosi 2,99 funtów miesięcznie lub 29,99 za roczną subskrypcję.

Przeczytaj ostatni news: Start niekodowanych kanałów Trace Urban, Vault i Latina.

Źródło: rxtvlog.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Wyłączenia


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Transmiter HDMI Megasat Premium do max. 100m

Bezprzewodowy transmiter HDMI firmy Megasat. Urządzenie pozwala na przesłanie sygnału...

669 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

Rolka kabla Teleste 113 Ultra HD Cu 100m

Bardzo wysokiej jakości biały przewód koncentryczny 75 Ohm Teleste 113...

350 zł Więcej...
reklama