reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-25 - 2020-09-26 - 2020-09-27

Snooker Championship League w Eurosporcie

dodano: 2020-05-28 16:11 | aktualizacja: 2020-05-28 16:35
autor: Janusz Sulisz | źródło: Eurosport

championship league snooker 360px.jpg Od 1 do 11 czerwca w Eurosporcie będzie można oglądać turniej Championship League. Turniej, który odbędzie się w dniach 1–11 czerwca br. w Milton Keynes w Wielkiej Brytanii, gdzie spotka się 64 najlepszych graczy snookera na świecie, walczących ze sobą o całkowitą pulę nagród w wysokości 218 tys. funtów. Najlepsi gracze, w tym Judd Trump, Ronnie O'Sullivan, Mark Selby, Neil Robertson, Mark Allen i Kyren Wilson potwierdzili już, że wezmą udział w tym wydarzeniu.

Eurosport
Eurosport 1 snooker liga championship 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Umowa między Eurosportem a Matchroom Multi-Sport oznacza, że ​​Liga Mistrzów Snookera będzie pokazywana w ponad 50 krajach, w tym w prawie w całej Europie (ITV4 pokaże w Wielkiej Brytanii).

Podczas 11 dni rywalizacji rozegranych zostanie 126 spotkań.
64 zawodników zostanie podzielonych na czteroosobowe grupy, a zwycięzca każdej awansuje do kolejnej fazy grupowej. Wyłoni ona czterech finalistów, którzy w ciągu jednego dnia - 11 czerwca - rozegrają mecze w systemie grupowym każdy z każdym.

Championship League na antenach Eurosportu skomentują znakomici eksperci stacji: Rafał Jewtuch, Przemek Kruk, Michał Ebert, Grzegorz Biernadski i Jarosław Kowalski. 

- Jesteśmy dumni z naszego partnerstwa z Matchroom i bardzo się cieszymy, że pokażemy jedno z pierwszych wydarzeń sportowych rozgrywanych w Wielkiej Brytanii od czasu wstrzymania rozgrywek. Zdajemy sobie sprawę, że widzom brakowało sportu na żywo, dlatego naszym celem jest danie milionom kibiców snookera w Europie możliwości oglądania najlepszych zawodników świata startujących w Championship League - podkreślił Andrew Georgiou, President, Eurosport and Global Sports Rights & Sports Marketing Solutions

- Jesteśmy zachwyceni, że Eurosport będzie tak obszernie relacjonował Championship League, dzięki czemu wydarzenie obejrzą widzowie w bardzo wielu krajach, a kibice będą mogli cieszyć się sportem na żywo. Sportowa rywalizacja na najwyższym poziomie daje ludziom tak potrzebną rozrywkę - dodał Barry Hearn, Matchroom Chairman.


Transmisje od 1 czerwca w Eurosporcie oraz Eurosport Playerze. Początek od godz. 16:00. 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2020 wersja limitowana

Limitowana edycja SAT Kuriera 3-4/2020 - 1 egz., który otrzymają...

25 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - Netflix

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

449 zł Więcej...
reklama