reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Śmiech to zdrowie” i filmy w czerwcu w SundanceTV

dodano: 2020-05-28 23:51
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Sundance TV W czerwcu br. kanał SundanceTV poleca swoim widzom serię dokumentalną „On the Spot: Tribes”, a także takie filmy jak „California Solo”, „Odpowiednie zachowanie” i „Oto Martin Bonner”, a w ramach cyklu „Śmiech to zdrowie” takie produkcje, jak „Życie jest słodkie”, „Topsy-Turvy”, „Moja staruszka” i „Szczęśliwa zrywa”.

Sundance TV SundanceTV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W każdą czerwcową środę od godziny 22:00 kanał SundanceTV zaprasza na cykl filmowy „Śmiech to zdrowie”, a w nim - jak zapowiada nadawca, na zabawne, często dające do myślenia, wzruszające, ale zawsze wywołujący szczery śmiech komedie. W ramach cyklu w kanale pojawi się osiem produkcji, które z pewnością przypadną do gustu widzom lubiącym ambitną, przemyślaną i dobrze zrealizowaną rozrywkę. W cyklu będzie można zobaczyć między innymi: „Życie jest słodkie” i „Topsy-Turvy” - dwa obrazy Mike’a Leigh, jednego z najbardziej znanych współczesnych brytyjskich reżyserów, a także filmy „Moja staruszka” (więcej tutaj) i „Szczęśliwa zrywa”.

W czerwcu br. stacja zaprasza także na filmowe premiery, wśród których na antenie SundanceTV pojawią się między innymi: „California Solo”, „Odpowiednie zachowanie”, a także obraz „Oto Martin Bonner”.

W czerwcu br. nadawca poleca również serię dokumentalną „On the Spot: Tribes”, w której para dziennikarzy - Eszter Cseke i András S. Takács, odwiedza plemiona zamieszkujące tereny od Afryki po Indonezję, uczestnicząc w polowaniach i rytuałach - a wszystko po to, aby poznać ich styl życia i dowiedzieć się, jak myślą ludzie najbardziej oddaleni od naszego świata i cywilizacji (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

759 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

159 zł Więcej...