reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nagra zapewni serwis dla fanów hokeja

dodano: 2020-05-29 13:58
autor: Janusz Sulisz | źródło: NAGRA/FIH

Nagra Międzynarodowa Federacja Hokeja (FIH), światowa federacja hokeja na lodzie, oraz NAGRA, firma z Grupy Kudelski i niezależny dostawca ochrony treści i rozwiązań wideo na wielu ekranach, podpisali 10-letnią umowę partnerską, aby zapewnić „przełomową" usługę dla fanów hokeja. Powstanie nowa „hokejowa platforma" od FIH.

FIH
FIH hokej hockey nagra 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa platforma będzie siedzibą hokeja, tworząc centralną społeczność dla 30 mln hokeistów, fanów i personelu do obsługi tego sportu na całym świecie. Przyniesie także korzyści światowemu rozwojowi sportu dzięki nowej świadomości, większemu zaangażowaniu fanów i nowym źródłom dochodów FIH.

Wdrożona i obsługiwana przez firmę NAGRA jako oferta “sports-as-a-service”, wielopoziomowa platforma cyfrowa zostanie opracowana dla ekranów internetowych, mobilnych i Smart TV. Obejmie transmisje meczów hokeja na żywo, powtórki, najważniejsze wydarzenia, filmy, archiwa, wiadomości, artykuły, wyniki na żywo, wyniki i statystyki, a także innowacyjną funkcję udostępniania społecznościowego, w której fani i uczestnicy mogą rejestrować i udostępniać natychmiastowe chwile online.

Nowa usługa zostanie uruchomiona jednocześnie z wznowieniem międzynarodowych meczów na żywo. Ponadto platforma zapewni FIH, federacjom kontynentalnym, stowarzyszeniom krajowym i klubom scentralizowane usługi zarządzania dla ich milionów uczestników i fanów.

- Z ponad 30 milionami uczestników Międzynarodowa Federacja Hokeja zawsze miała wielkie ambicje w zakresie światowej promocji i rozwoju tego sportu. Poprawa naszego zaangażowania cyfrowego dla całej społeczności hokejowej, a przede wszystkim naszych fanów i sportowców, była jednym z naszych głównych celów - powiedział Thierry Weil, CEO FIH.

- Jesteśmy podekscytowani - szczególnie w tym trudnym okresie - nawiązaniem długoterminowej współpracy ze światowym liderem technologicznym w celu osiągnięcia naszych celów. Chcę podziękować NAGRA za ich zaangażowanie i zaufanie. Uważamy to za przełomową umowę, która przenosi nasz rozwój cyfrowy na wyższy poziom.

- To początek szerszej podróży, która wykracza poza zwykłe transmisje sportowe - powiedział Jean-Luc Jezouin, z działu rozwoju sprzedaży SVP dla NAGRA. 

- Dzięki temu partnerstwu przenosimy hokej na trawie w sferę globalnej transformacji cyfrowej i wykorzystujemy siłę uczestnictwa graczy, a także fandom. Oparte na chmurze technologie i usługi zarządzania treściami wideo NAGRA oraz dążenie do innowacyjnej transformacji biznesowej pozwolą FIH zapewnić nowy poziom zaangażowania w sport i zapewnić fanom hokeja niezrównane wrażenia. Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...