reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nagra zapewni serwis dla fanów hokeja

dodano: 2020-05-29 13:58
autor: Janusz Sulisz | źródło: NAGRA/FIH

Nagra Międzynarodowa Federacja Hokeja (FIH), światowa federacja hokeja na lodzie, oraz NAGRA, firma z Grupy Kudelski i niezależny dostawca ochrony treści i rozwiązań wideo na wielu ekranach, podpisali 10-letnią umowę partnerską, aby zapewnić „przełomową" usługę dla fanów hokeja. Powstanie nowa „hokejowa platforma" od FIH.

FIH
FIH hokej hockey nagra 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa platforma będzie siedzibą hokeja, tworząc centralną społeczność dla 30 mln hokeistów, fanów i personelu do obsługi tego sportu na całym świecie. Przyniesie także korzyści światowemu rozwojowi sportu dzięki nowej świadomości, większemu zaangażowaniu fanów i nowym źródłom dochodów FIH.

Wdrożona i obsługiwana przez firmę NAGRA jako oferta “sports-as-a-service”, wielopoziomowa platforma cyfrowa zostanie opracowana dla ekranów internetowych, mobilnych i Smart TV. Obejmie transmisje meczów hokeja na żywo, powtórki, najważniejsze wydarzenia, filmy, archiwa, wiadomości, artykuły, wyniki na żywo, wyniki i statystyki, a także innowacyjną funkcję udostępniania społecznościowego, w której fani i uczestnicy mogą rejestrować i udostępniać natychmiastowe chwile online.

Nowa usługa zostanie uruchomiona jednocześnie z wznowieniem międzynarodowych meczów na żywo. Ponadto platforma zapewni FIH, federacjom kontynentalnym, stowarzyszeniom krajowym i klubom scentralizowane usługi zarządzania dla ich milionów uczestników i fanów.

- Z ponad 30 milionami uczestników Międzynarodowa Federacja Hokeja zawsze miała wielkie ambicje w zakresie światowej promocji i rozwoju tego sportu. Poprawa naszego zaangażowania cyfrowego dla całej społeczności hokejowej, a przede wszystkim naszych fanów i sportowców, była jednym z naszych głównych celów - powiedział Thierry Weil, CEO FIH.

- Jesteśmy podekscytowani - szczególnie w tym trudnym okresie - nawiązaniem długoterminowej współpracy ze światowym liderem technologicznym w celu osiągnięcia naszych celów. Chcę podziękować NAGRA za ich zaangażowanie i zaufanie. Uważamy to za przełomową umowę, która przenosi nasz rozwój cyfrowy na wyższy poziom.

- To początek szerszej podróży, która wykracza poza zwykłe transmisje sportowe - powiedział Jean-Luc Jezouin, z działu rozwoju sprzedaży SVP dla NAGRA. 

- Dzięki temu partnerstwu przenosimy hokej na trawie w sferę globalnej transformacji cyfrowej i wykorzystujemy siłę uczestnictwa graczy, a także fandom. Oparte na chmurze technologie i usługi zarządzania treściami wideo NAGRA oraz dążenie do innowacyjnej transformacji biznesowej pozwolą FIH zapewnić nowy poziom zaangażowania w sport i zapewnić fanom hokeja niezrównane wrażenia. Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Systemy kodowania


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AX 4KBOX HD61 Combo

AX 4K HD61 Combo - najnowszy odbiornik Ultra HD marki...

839 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 850 ceglasta

Fuba DAA 850 to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

429 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X + 1TB HDD

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X UHD 4K z wbudowanym...

829 zł Więcej...
reklama