reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy trend: karty HD+ w ekologicznych opakowaniach

dodano: 2020-05-29 15:02
autor: Janusz Sulisz | źródło: Hd-plus.de

HD+ HD Plus karta karte blister 360px.jpg Ciekawą, ekologiczną inicjatywę przedstawiła niemiecka platforma HD+. 29 maja br. operator platformy poinformował, że karty HD+ będą sprzedawane w ekologicznych opakowaniach wykonanych z papieru z recyklingu, zamiast w plastikowych blistrach. HD+ myśli o środowisku - nigdy więcej opakowań typu blister, także dla CAM CI+.

HD+/satkurier.pl
HD Plus karte HD+ karta blister 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Wraz z kolejnym zamówieniem kart HD+ każdy punkt dystrybucji otrzyma produkty w ekologicznych opakowaniach wykonanych w 100% z makulaturyOpakowanie z kartonu zapewnia taką samą ochronę przed kradzieżą jak poprzedni plastikowy blister dzięki podwójnemu zabezpieczeniu. Rozmiar opakowania i otwór do zawieszenia pozostają takie same, więc zmiany w punkcie sprzedaży nie będą konieczne.

Andreas Müller-Vondey, dyrektor sprzedaży w HD PLUS GmbH powiedział: 

- Aspekt środowiskowy staje się coraz ważniejszy w przypadku opakowań i każdy chce w miarę możliwości unikać plastiku. Dzięki naszej alternatywie bez plastiku jesteśmy w pełni zgodni z trendem i jest to bardzo dobrze odbierane przez sprzedawców. 

Niestety nie można zwrócić zapasów kart HD+ w plastikowych blistrach, ponieważ nie jest to ani logiczne, ani ekologiczne. W kolejnym kroku HD+ natychmiast przejdzie na opakowania modułów HD+ wykonane z papieru z recyklingu. Inne platformy powinny przemyśleć podobne proekologiczne opakowania dla kart i modułów .


Źródło: rfe-eh.de  infosat.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

Stacja pogodowa IMETEO P1

Stacja pogodowa Technisat IMETEO 1P

129 zł Więcej...
reklama