reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowy trend: karty HD+ w ekologicznych opakowaniach

dodano: 2020-05-29 15:02
autor: Janusz Sulisz | źródło: Hd-plus.de

HD+ HD Plus karta karte blister 360px.jpg Ciekawą, ekologiczną inicjatywę przedstawiła niemiecka platforma HD+. 29 maja br. operator platformy poinformował, że karty HD+ będą sprzedawane w ekologicznych opakowaniach wykonanych z papieru z recyklingu, zamiast w plastikowych blistrach. HD+ myśli o środowisku - nigdy więcej opakowań typu blister, także dla CAM CI+.

HD+/satkurier.pl
HD Plus karte HD+ karta blister 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Wraz z kolejnym zamówieniem kart HD+ każdy punkt dystrybucji otrzyma produkty w ekologicznych opakowaniach wykonanych w 100% z makulaturyOpakowanie z kartonu zapewnia taką samą ochronę przed kradzieżą jak poprzedni plastikowy blister dzięki podwójnemu zabezpieczeniu. Rozmiar opakowania i otwór do zawieszenia pozostają takie same, więc zmiany w punkcie sprzedaży nie będą konieczne.

Andreas Müller-Vondey, dyrektor sprzedaży w HD PLUS GmbH powiedział: 

- Aspekt środowiskowy staje się coraz ważniejszy w przypadku opakowań i każdy chce w miarę możliwości unikać plastiku. Dzięki naszej alternatywie bez plastiku jesteśmy w pełni zgodni z trendem i jest to bardzo dobrze odbierane przez sprzedawców. 

Niestety nie można zwrócić zapasów kart HD+ w plastikowych blistrach, ponieważ nie jest to ani logiczne, ani ekologiczne. W kolejnym kroku HD+ natychmiast przejdzie na opakowania modułów HD+ wykonane z papieru z recyklingu. Inne platformy powinny przemyśleć podobne proekologiczne opakowania dla kart i modułów .


Źródło: rfe-eh.de  infosat.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Platformy - świat


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...
reklama