reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2022-09-29 - 2022-09-30

Gala FEN 28: Lotos Fight Night w Cyfrowym Polsacie i Ipli

dodano: 2020-05-31 17:47
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat Sport

FEN 28 PPV Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy na serwisu internetowego Ipla mogą już zamawiać dostęp do gali FEN 28: Lotos Fight Night, która odbędzie się w sobotę, 13 czerwca br. Cena realizowanego w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia wynosi 29 zł. Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT oraz na urządzeniach mobilnych. Transmisja na satelicie będzie prowadzona w miejscu uruchomionego 25 maja przekazu pod nazwą TEST.

FEN 28 PPV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Po długiej przerwie spowodowanej pandemią powracają odbywające się na żywo wydarzenia sportowe. Jednym z pierwszych, jakie będą mogli obejrzeć abonenci Cyfrowego Polsatu i użytkownicy Ipli, będzie przeprowadzona bez udziału widzów gala FEN 28, która pierwotnie miała odbyć się w marcu br.

Fighterzy FEN 28
Najlepszy zawodnik FEN bez podziału na kategorie wagowe, Mateusz „Chińczyk” Rębecki (10-1, 5 KO, 4 SUB), po raz czwarty stanie w obronie tytułu mistrza w kategorii lekkiej, jego przeciwnikiem będzie mający aż 30 zwycięstw na swoim koncie Fabiano „Jacarezinho” Silva (30-12,11 KO, 12 SUB). Po udanym ubiegłorocznym debiucie w gali FFF 1, po raz pierwszy w federacji FEN wystąpi Krystian Pudzianowski (1-0, 1 KO), jego przeciwnika poznamy w najbliższym czasie.

Do walki o mistrzowski pas kategorii ciężkiej staną: znany z KSW Oli „Spartan” Thompson (20-12, 12 KO, 4 SUB) oraz niebezpieczny Szymon Bajor (20-8, 8 KO, 9 SUB). Rywalem jednego z najlepszych zawodników kategorii półciężkiej - Marcina Wójcika (12-7, 5 KO, 5 SUB) będzie waleczny Rafał Kijańczuk (8-2, 8 KO). Legendarny Igor Pokrajac (29-14, 16 KO, 9 SUB) podejmie jednego z najbardziej bezwzględnych fighterów nad Wisłą, Michała „Masakrę” Kitę (18-11-1, 10 KO, 5 SUB).

Kolejnym debiutującym w FEN wojownikiem będzie pochodzący z Wrocławia Kacper Koziorzębski (5-2, 3 KO), a jego przeciwnikiem – ulubieniec wszystkich sympatyków federacji – Szymon „Lutador” Dusza (8-4, 6 KO, 1 SUB). Nokautujący Marcin Sianos (4-4, 4 KO) zmierzy się z zawodnikiem Rio Grapling Wrocław – Adamem Pałaszem (4-0, 3 KO, 1 SUB).

Niepokonany w FEN Łukasz Charzewski (8-1, 2 KO, 2 SUB) podejmie jednego z najzdolniejszych polskich wojowników młodego pokolenia, Kacpra Formelę (9-3, 3 KO, 3 SUB). Były mistrz FEN oraz czempion DSF Kickboxing Challenge - Dominik Zadora (23-8) spotka się z jednym z najlepszych zawodników w Polsce specjalizujących się w K-1 w kategorii wagowej do 77 kilogramów - Piotrem Sokołem (15-7).

Podczas gali swoje umiejętności pokaże również płeć piękna - Sylwia Firlej (0-0) oraz Anita Bekus (2-1, 1 KO), obie panie wystąpią w kategorii muszej.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18:30 przygotowanym specjalnie dla widzów studiem gali.

Jak zamówić dostęp do gali FEN 28: Lotos Fight Night w Cyfrowym Polsacie?
Abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (Evobox IP) oraz do odbioru telewizji internetowej (Evobox Stream) mogą zamówić dostęp do gali w systemie PPV w cenie 29 zł. Zamówienia można składać za pomocą jednego z czterech kanałów:
  • przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
  • w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
  • w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50,
  • w aplikacji Sklep – dostępnej na dekoderze do odbioru telewizji internetowej.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godz. 17:30 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu użytkownicy telewizji satelitarnej i IPTV znajdą na kanale 222, a telewizji internetowej na pozycji 333. Na tych kanałach dostępne też będzie wydarzenie.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z następujących form płatności:
  • portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (forma niedostępna dla usługi telewizji internetowej),
  • przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
  • e-płatności,
  • BLIK-a - dla zakupu poprzez aplikację Sklep w telewizji internetowej.

Jak obejrzeć galę FEN 28: Lotos Fight Night w Ipli?
Galę FEN 28 na żywo i w Full HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem serwisu rozrywki internetowej Ipla – na www.ipla.pl oraz dzięki aplikacji Ipla na: komputerach z systemem Windows, urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS, a także wybranych Smart TV oraz Apple TV. Wydarzenie w jakości Full HD będzie dostępne dla użytkowników na całym świecie w cenie 29 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.pl, a płatności realizować drogą elektroniczną - kartą płatniczą, przelewem lub BLIK-iem.

Karta walk
Mateusz Rębecki vs Fabiano Silva
Krystian Pudzianowski vs TBA
Szymon Bajor vs Oli Thompson
Rafał Kijańczuk vs Marcin Wójcik
Michał Kita vs Igor Pokrajac
Szymon Dusza vs Kacper Koziorzębski
Marcin Sianos vs Adam Pałasz
Łukasz Charzewski vs Kacper Formela
Dominik Zadora vs Piotr Sokół
Anita Bekus vs Sylwia Firlej


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

299 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami TVP 4K, Museum...

189 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 799 zł Więcej...