reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Masza i Niedźwiedź” w CDA Premium

dodano: 2020-06-01 16:44 | aktualizacja: 2020-06-01 19:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CDA Premium/satkurier.pl

Masza i Niedźwiedź 1 czerwca w CDA Premium pojawi się rosyjski serial animowany dla dzieci „Masza i Niedźwiedź”. Najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć w tym serwisie SVOD ponad sto odcinków z Maszą i jej przyjacielem. W polskiej telewizji „Maszę i Niedźwiedzia” można oglądać w TVP ABC. Wybrane odcinki są również dostępne na Netflixie.

Masza i Niedźwiedź


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Masza i Niedźwiedź” to bardzo popularna i ceniona seria opowiadająca o przygodach i przyjaźni pewnej niesfornej dziewczynki o imieniu Masza i byłego artysty cyrkowego Niedźwiedzia. Pierwsze odcinki tego rosyjskiego serialu animowanego podbiły serca najmłodszych widzów na całym świecie i szybko doczekały się kontynuacji. W CDA Premium dostępne będą trzy serie przygód tej niezwykłej pary: „Masza i Niedźwiedź” (1. i 3. sezon - łącznie 52 odcinki), „Bajeczki Maszy” (26 odcinków) oraz „Straszne historie Maszy” (26 odcinków).

W sekcji kina familijnego CDA Premium można znaleźć zarówno bajki, filmy animowane, jak i fabularne produkcje dla całej rodziny, w tym „Gnomy rozrabiają”, „Gnomeo i Julia”, „Robinson Crusoe” czy „Jak zostać kotem” oraz „Wendy”. Łącznie kategoria kina familijnego to ponad 2600 pozycji i ponad 2400 godzin oglądania.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Przepust dachowy średnicy 48mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 48mm

79 zł Więcej...

Multiswitch Johansson 9733PL Unicable I/II

Multiswitch, przestawka UniCable, SCR, do rozbudowy klasycznej instalacji multiswitchowej. Możliwość...

250 zł Więcej...
reklama