reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Masza i Niedźwiedź” w CDA Premium

dodano: 2020-06-01 16:44 | aktualizacja: 2020-06-01 19:46
autor: Anita Kaźmierska | źródło: CDA Premium/satkurier.pl

Masza i Niedźwiedź 1 czerwca w CDA Premium pojawi się rosyjski serial animowany dla dzieci „Masza i Niedźwiedź”. Najmłodsi widzowie będą mogli zobaczyć w tym serwisie SVOD ponad sto odcinków z Maszą i jej przyjacielem. W polskiej telewizji „Maszę i Niedźwiedzia” można oglądać w TVP ABC. Wybrane odcinki są również dostępne na Netflixie.

Masza i Niedźwiedź


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Masza i Niedźwiedź” to bardzo popularna i ceniona seria opowiadająca o przygodach i przyjaźni pewnej niesfornej dziewczynki o imieniu Masza i byłego artysty cyrkowego Niedźwiedzia. Pierwsze odcinki tego rosyjskiego serialu animowanego podbiły serca najmłodszych widzów na całym świecie i szybko doczekały się kontynuacji. W CDA Premium dostępne będą trzy serie przygód tej niezwykłej pary: „Masza i Niedźwiedź” (1. i 3. sezon - łącznie 52 odcinki), „Bajeczki Maszy” (26 odcinków) oraz „Straszne historie Maszy” (26 odcinków).

W sekcji kina familijnego CDA Premium można znaleźć zarówno bajki, filmy animowane, jak i fabularne produkcje dla całej rodziny, w tym „Gnomy rozrabiają”, „Gnomeo i Julia”, „Robinson Crusoe” czy „Jak zostać kotem” oraz „Wendy”. Łącznie kategoria kina familijnego to ponad 2600 pozycji i ponad 2400 godzin oglądania.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

Moduł UniCam Pro Evo 4.0

Uniwersalny moduł dostępu UniCam Evo Deltacrypt CI/CI+ v. 4.0. W...

490 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

149 zł Więcej...
reklama