reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2020-09-29 - 2020-09-30 - 2020-10-01

Gale MB Promotions i Tymex Boxing Promotions w TVP Sport

dodano: 2020-06-02 20:10
autor: Anita Kaźmierska | źródło: tvpsport.pl

MB Boxing Night 7 Na krawędzi MB Promotions TVP Sport podpisało 3-letni kontrakt z MB Promotions i Tymex Boxing Promotions, opiewający na co najmniej 18 gal. Pierwsza impreza - MB Boxing Night 7, już 20 czerwca w Arłamowie. W ringu zaprezentują się między innymi Łukasz Różański i Robert „Arab” Parzęczewski. Transmisja w TVP Sport, tvpsport.pl i aplikacji TVP Sport.

MB Promotions
MB Boxing Night 7 Na krawędzi MB Promotions


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
O podpisaniu trójstronnej umowy poinformowano na konferencji promotorów - Mateusza Borka i Mariusza Grabowskiego, na której pojawił się również dyrektor TVP Sport, Marek Szkolnikowski.
 

– Chcemy zbudować polski boks zawodowy. Chcemy, aby Telewizja Polska brała udział w tej odbudowie i – po amerykańsku – chcemy trochę inaczej działać, cytując klasyka: "naszym chłopakom brakuje trochę luzu". Mam nadzieję, że z Mateuszem i Mariuszem tego luzu nie będzie brakować – zapowiedział Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

Gala MB Boxing Night 7 Na krawędzi w TVP
Siódma w historii gala MB Boxing Night będzie nosiła nazwę Na krawędzi. Promotor Mateusz Borek postanowił zorganizować wydarzenie w hotelu Arłamów. Zaplanowanych jest siedem pojedynków, a w walce wieczoru wystąpią Parzęczewski i Slad Janjanin.

Karta walk MB Boxing Night 7
Dla boksującego w wadze półciężkiej „Araba” będzie to 26. pojedynek w zawodowej karierze. 27-latek dotychczas 16-krotnie wygrywał przez nokaut. W Arłamowie skrzyżuje rękawice z dwa lata starszym Bośniakiem. Janjanin ma w bilansie 27 zwycięstw i pięć porażek.

Ciekawie powinno być też w walce Kamila Łaszczyka z Piotrem Gudelem. To będzie rewanż za starcie z października 2016 roku - wówczas decyzją sędziów lepszy okazał się ten pierwszy. Popularny „Szczurek” ma na koncie 27 triumfów (dziewięć przez nokaut) i żadnej porażki.

Sporą uwagę wzbudzi też na pewno walka Różańskiego. Pochodzący z Podkarpacia pięściarz wagi ciężkiej nie wchodził na ring od blisko jedenastu miesięcy i niespodziewanego zwycięstwa z Izu Ugonohem. W Arłamowie wróci zatem na ring po sporej przerwie. Nazwisko jego rywala pozostaje ostatnią zagadką w karcie walk.

Transmisja gali MB Boxing Night 7: Na krawędzi w TVP Sport, tvpsport.pl i w aplikacji TVP Sport. Impreza w Arłamowie będzie pierwszym wspólnym wydarzeniem.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Sporty walki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Adapter USB-C 8in1 hub wielofunkcyjny

Adapter 8in1 (przejściówka) USB-C do laptopa na HDMI, 2xUSB3.0, SD,...

199 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

589 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...
reklama