reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

T-Mobile wprowadza nowe taryfy dla klientów abonamentowych

dodano: 2020-06-03 15:23 | aktualizacja: 2020-06-03 19:59
autor: Janusz Sulisz | źródło: T-Mobile

T-Mobile Nowe wyzwania wymagają nowych rozwiązań, dlatego T-Mobile przygotował oferty abonamentowe, które jeszcze lepiej odpowiadają na bieżące potrzeby klientów. Nielimitowane rozmowy i smsy, duże paczki danych oraz wyjątkowo atrakcyjne rabaty w opcji dla rodzin i duetów – wszystko to w świetnej jakości sieci.

T-Mobile
T-mobile oferta 2020 klient indywidualny 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Pozostawanie w kontakcie to dzisiaj podstawa – ze szkołą, pracą, bliskimi czy po prostu po to, by cieszyć się rozrywką online. Gdziekolwiek jesteśmy, potrzebujemy dostępu do internetu oraz połączeń głosowych dobrej jakości, by realizować codzienne obowiązki czy pasje. T-Mobile rozumie te potrzeby i dostosowuje swoje oferty do bieżących wyzwań klientów, a te zmieniają się dynamicznie. Jak pokazują statystyki, w ostatnich tygodniach klienci operatora wykonywali 40% więcej rozmów telefonicznych i o 25% zwiększyli zużycie danych w porównaniu z początkiem roku

Większe paczki dla „pożeraczy” internetu

T-Mobile wprowadza nowe opcje abonamentowe, które umożliwią klientom jeszcze wygodniejsze funkcjonowanie w cyfrowym świecie. Użytkownicy mogą wybierać spośród czterech wariantów, z których wszystkie zapewniają nielimitowane rozmowy z numerami stacjonarnymi i komórkowymi, a także darmowe SMS-y i MMS-y, jak również atrakcyjne paczki internetu. Nowością w ofercie operatora jest najmniejszy abonament – XS – stworzony z myślą o osobach, które chcą mieć zapewniony wygodny dostęp do internetu w niskiej cenie. W tym wariancie do dyspozycji klientów są 3 GB internetu w cenie 35 zł miesięcznie bez telefonu lub 55-85 zł miesięcznie (w zależności od wybranego modelu smartfona).
 


Przygotowano również opcje abonamentowe dla osób, które intensywniej korzystają z sieci. W wariancie M na klientów czeka 15 GB internetu (w cenie 55 zł miesięcznie bez telefonu lub 75-145 zł miesięcznie w przypadku wybrania opcji ze smartfonem), z kolei pakiet L zapewnia aż 70 GB danych i dostępny jest już od 75 zł miesięcznie (lub 165-185 zł miesięcznie przy wybraniu opcji z telefonem). Użytkownicy, którzy zdecydują się na dwa najwyższe pakiety, będą mogli po wykorzystaniu pakietu korzystać z sieci bez limitu danych korzystając z usług z prędkości obniżoną do 1 Mb/s. 

Ta sama jakość, niższa cena – rabaty dla duetów i rodzin

Na tym jednak nie koniec. T-Mobile przygotował także specjalne rabaty, dzięki którym co miesiąc można oszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych. Zasada jest prosta: im więcej numerów, tym większa oszczędność.
 


W przypadku abonamentów XS i S dla w opcji dla duetu przyznawany jest upust w wysokości 5 zł miesięcznie dla obu numerów. Oznacza to, że miesięczna faktura będzie łącznie o 10 zł niższa. Z kolei wybranie opcji dla rodziny pozwala uzyskać rabat w wysokości 10 zł miesięcznie na każdy z trzech numerów, a więc możemy zaoszczędzić nawet 30 zł. Dla taryf M i L obniżka w opcji dla duetu wynosi łącznie 20 zł miesięcznie (10 zł za numer), a w opcji dla rodziny – 15 zł, zapewniając łącznie 45 zł oszczędności co miesiąc. Klienci mają pełną swobodę w zakresie wyboru terminu kiedy podpiszą umowy na drugą lub kolejne karty SIM i zawsze będą mogli skorzystać ze zniżek dla duetów i rodzin. 

Internet elastyczny dla tych, którzy chcą więcej

Elastyczność oraz możliwość wyboru to wartości nie do przecenienia – tak też powinno być w przypadku abonamentów telefonicznych. Dlatego T-Mobile przygotował możliwość dokupienia paczek danych w sytuacjach, w których intensywność korzystania z sieci jest większa.

Klienci wszystkich planów taryfowych mogą zdecydować się na jednorazowe powiększenie pakietu danych o 5 GB (w cenie 15 zł) – aktywacja usługi jest możliwa za pomocą aplikacji „Mój T-Mobile”, poprzez wysłanie SMS o treści TAK pod numer 8026 lub kontakt z konsultantem pod numerem 602 900 000 (gdy dzwonimy z telefonu komórkowego) lub 22 413 69 96 (w przypadku telefonów stacjonarnych).

Szczegóły dotyczące nowych taryf i dostępnych rabatów znaleźć tu.

Źródło: t-mobile.pl 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii T-Mobile


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

349 zł Więcej...