reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Romance TV w otwartym oknie sieci Vectra

dodano: 2020-06-04 11:21
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Romance TV

Romance TV Stacja Romance TV przez cały czerwiec będzie dostępna dla wszystkich abonentów telewizji cyfrowej Vectra. Każdy, kto posiada pakiet Stalowy lub wyższy, będzie mógł zobaczyć komedie romantyczne, poruszające dramaty i trzymające w napięciu seriale w telewizji i na platformie online bez dodatkowych opłat. W czerwcu w Romance TV na klientów Vectry czeka wiele premier, m.in. produkcje o silnych kobietach, letnie romanse oraz specjalny repertuar z okazji Dnia Ojca.

Romance TV
Romance TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

Stacja Romance TV dociera do 5,5 mln gospodarstw domowych. W czerwcu wszyscy abonenci Vectry będą mogli zobaczyć najpopularniejsze pozycje programowe kanału, takie jak: „Górski lekarz”, „Górscy ratownicy”, „Statek marzeń” czy ekranizacje powieści Rosamunde Pilcher. Nie zabraknie też nowości, do których należy zaliczyć filmy emitowane w cyklu „Letnie romanse”, ekranizacje bestsellerów Katie Fforde czy serial „Zwierzyniec doktor Mertens”. Romance TV to także powrót do klasyki i romansów wszech czasów, a w czerwcu przypomnimy polskim widzom „Manionów z Ameryki” ze znakomitymi rolami młodego Pierce’a Brosnana i Kate Mulgrew, znanej m.in. z popularnej serii „Star Trek: Voyager”, roli Pani Colombo, a ostatnio „Rudej” z serialu „Orange Is the New Black”

– mówi Krzysztof Mikulski, odpowiedzialny za Romance TV Polska.

W czerwcu Romance TV pokaże historie niezależnych kobiet, które całkowicie zmienią swoje życie. W środy o godz. 20:55 stacja zaprasza na ekranizacje romantycznych powieści o silnych kobietach znanej brytyjskiej autorki bestsellerów Katie Fforde. Od 9 czerwca będzie można oglądać serial „Zwierzyniec doktor Mertens” o dzielnej weterynarz narażającej się dla ratowania życie zwierząt. A miniseria „Manionowie z Ameryki” ukaże losy młodej angielki z dobrego domu, która na przekór konwenansom rusza do Ameryki za miłością swojego życia, Irlandczykiem Rorym O’Manionem.

Od 20 czerwca do 31 sierpnia w każdą sobotę o godz. 21:55 Romance TV będzie pokazywało filmy z serii „Lato w...” oraz „Hotel marzeń” w ramach cyklu „Letnie romanse”. Dzięki nim widzowie odbędą podróże do dalszych i bliższych zakątków świata, gdzie wraz z bohaterami przeżyją miłosne wzloty i upadki. Premiera pierwszego filmu pt. „Lato w Toskanii” opowiadającego historię dziennikarki modowej Laury i jej matki, która pozostając w szczęśliwym małżeństwie ukrywała włoskiego kochanka odbędzie się już 20 czerwca, w pierwszy dzień lata.

Z okazji Dnia Ojca (23 czerwca) stacja Romance TV przygotowała specjalny repertuar na wieczór, którego motto brzmi: „Zostać ojcem jest łatwo, ojcem być – znacznie trudniej”. Słuszności tych słów dowiodą bohaterowie dwóch filmów: „Kochamy życie” oraz „Nasze chłopaki - nawet striptizu trzeba się nauczyć”. Dzięki nim widzowie przekonają się, że są różne typy ojcowskiej miłości, od tej ciepłej i opiekuńczej, po… nieco mniej konwencjonalną. Będzie sporo wzruszeń, śmiechu i dobrej zabawy, nie zabraknie też widowiskowych scen tanecznych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

'SAT Kurier' - 3-4/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...
reklama