dodano: 2020-06-04 23:41 | aktualizacja:
2020-06-05 13:42
autor: Jakub Sulisz |
źródło: satkurier.pl
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ 4K Ultra HD
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Kamil Kosowski
CANAL+ Sport
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Kamil Kosowski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn
CANAL+ Sport 2
15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Bayer 04 Leverkusen – Bayern Monachium
Komentarz: Przemysław Pełka, Tomasz Ćwiąkała
CANAL+ Sport 3
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda
17:30 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
KGHM Zagłębie Lubin – Lech Poznań
Komentarz: Tomasz Ćwiąkała, Kamil Kosowski
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Cracovia
Komentarz: Bartosz Gleń, Kazimierz Węgrzyn
Eleven Sports 1
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
Arminia Bielefeld – 1. FC Nürnberg
Komentarz: Mateusz Święcicki, Filip Kapica
15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
RB Lipsk – SC Paderborn 07
Komentarz: Piotr Dumanowski, Dominik Guziak
18:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Borussia Dortmund – Hertha BSC
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński
Eleven Sports 2
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SSV Jahn Regensburg – SV Darmstadt 98
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Fortuna Düsseldorf – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
Eleven Sports 3
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SV Wehen Wiesbaden – Dynamo Drezno
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Eintracht Frankfurt – 1. FSV Mainz 05
Komentarz: Marcin Pawłowski, Marcin Gazda
Eleven Sports 4
13:00 Piłka nożna: 2. Bundesliga:
SV Wehen Wiesbaden – Dynamo Drezno
Komentarz: Julian Kowalski, Piotr Czachowski
15:30 Piłka nożna: Bundesliga:
Fortuna Düsseldorf – TSG 1899 Hoffenheim
Komentarz: Patryk Mirosławski, Sebastian Chabiniak
Eurosport 1
18:10 Snooker: Championship League
Faza grupowa
20:00 Snooker: Championship League
Faza grupowa
22:00 Snooker: Championship League
Faza grupowa
nSport+
15:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Jagiellonia Białystok – Wisła Płock
Komentarz: Robert Skrzyński, Wojciech Jagoda
Polsat Sport
12:30 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga:
Warta Poznań – Olimpia Grudziądz
04:00 (so/nd) Sporty walki: UFC 250:
Amanda Nunes – Felicia Spencer
Polsat Sport Extra
20:00 Piłka nożna: Fortuna Liga:
Bohemians Praga 1905 – AC Sparta Praga
Sportklub
22:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Xfinity Series, Hampton:
Wyścig
TVP Sport
15:45 Wyścigi konne: Newmarket 2000 Gwinei i Puchar Koronacyjny:
Zawody
20:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa:
Pogoń Szczecin – Cracovia
Komentarz: Szymon Borczuch, Robert Podoliński
TVP 3
17:40 Piłka nożna: 2.liga:
Górnik Łęczna – Stal Stalowa Wola ,
TVP 3 Lublin
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.