reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Czerwcowe cykle w TVN Style

dodano: 2020-06-01 16:09 | aktualizacja: 2020-06-05 10:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Media

TVN Style W czerwcu br. kanał TVN Style poleca swoim widzom w ramach pasma „Świat bez granic”  takie programy jak „Tu jest pięknie”, „Niezwykłe Stany Prokopa”, „Jestem z Polski”, „Kobieta na krańcu świata” i „10/10”, a w ramach pasma „Zmysłowe wieczory” takie produkcje jak „Pani Gadżet erotycznie”, „Korepetycje z seksu”, „Undressed Polska. Randka w łóżku”, „Apetyt na miłość” i „Oblicza prostytucji”.

TVN Style


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Wielkimi krokami zbliża się lato, dlatego chcemy zabrać widzów w przepiękną wyprawę po Polsce i najdalszych zakątkach Ziemi! Zapraszamy na maraton ulubionych podróżniczych programów w ramach cyklu „Świat bez granic” w każdy piątkowy (od 5 czerwca br.) wieczór w TVN Style (od godziny 21:10). To nie wszystko! W każdą sobotę (od 6 czerwca br.) od godziny 22:25 zaczynamy również „Zmysłowe wieczory” i emisję m.in. „Pani Gadżet erotycznie”, „Korepetycji z seksu” oraz „Apetytu na miłość”. Tak gorąco jeszcze nie było! - zachęca nadawca.

„Świat bez granic”

Wszyscy tęsknimy za podróżami, dlatego w piątkowe wieczory wspólnie wybierzemy się w niezwykłą wyprawę. „Świat bez granic” to pasmo programów o tematyce podróżniczej. Razem z programem „Tu jest pięknie” (emisja w piątki o godzinie 21:10) widzowie przemierzą Polskę wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu różnych nietuzinkowych miejsc. Przewodnikiem będzie Dorota Szelągowska, która odkryje przed widzami różne oblicza piękna (więcej tutaj i tutaj). Marcin Prokop przejedzie tysiące mil w programie „Niezwykłe Stany Prokopa” (emisja w piątki o godzinie 21:40) i zabierze widzów w spontaniczną podróż po Ameryce, jakiej jeszcze nie znamy (więcej tutaj). Tuż potem widzowie odwiedzą naszych rodaków, którzy wyjechali za granicę w poszukiwaniu swojego miejsca. W serii „Jestem z Polski” (emisja w piątki o godzinie 22:25) widzowie przekonają się jak wygląda ich życie z dala od rodzinnego kraju (więcej tutaj). Nie może zabraknąć również Martyny Wojciechowskiej i kultowego programu „Kobieta na krańcu świata” (emisja w piątki o godzinie 23:25) (więcej tutaj) oraz „10/10” (emisja w piątki o godzinie 23:55) (więcej tutaj). Dziennikarka od lat przedstawia niesamowite historie kobiet, porusza ważne tematy i odwiedza wyjątkowe miejsca. Gdybyście mogli przemieścić się na dowolny kraniec świata, gdzie by to było?

„Zmysłowe wieczory”

- Zapraszamy na „Zmysłowe wieczory” w TVN Style - bez skrępowania, tematów tabu i ze szczyptą pikanterii. W wyjątkowym sobotnim cyklu rozpalimy ekrany telewizorów do czerwoności! - zachęca nadawca. Zaczynamy od „Pani Gadżet erotycznie” (emisja w soboty o godzinie 22:25). Neonowy wibrator, a może kamera do nagrywania intymnych przygód? W najbardziej gorącym programie jego twórcy sprawdzą różnorodne gadżety i akcesoria, które zdadzą test w sypialni każdego widza. Anna Nowak-Ibisz zbada też, czy jest jeden uniwersalny przepis na udany seks i prześledzi słownik pojęć związanych z tym tematem (więcej tutaj). Tuż potem rozpoczną się „Korepetycje z seksu" (emisja w soboty o godzinie 22:55). To - jak zapewnia nadawca, solidna dawka wiedzy na temat życia intymnego, podana w fachowy, a zarazem przystępny sposób (więcej tutaj). Kolejne propozycje na ten wieczór to „Undressed Polska. Randka w łóżku” (emisja w soboty o godzinie 23:25) (więcej tutaj), „Apetyt na miłość” (emisja w nocy z soboty na niedziele o godzinie 0:25) i „Oblicza prostytucji” (emisja w nocy z soboty na niedziele o godzinie 1:25) (więcej tutaj).
 
Anna Nowak-Ibisz w programie „Pani Gadżet erotycznie”, foto: TVN Discovery
Anna Nowak-Ibisz w programie „Pani Gadżet erotycznie”, foto: TVN Discovery
Marcin Prokop w programie „Niezwykłe Stany Prokopa”, foto: TVN Discovery
Marcin Prokop w programie „Niezwykłe Stany Prokopa”, foto: TVN Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Uchwyt masztu do krokwi

uchwyt masztu do krokwi

130 zł Więcej...