reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Eleven Sports 1 4K w ofercie sieci Toya

dodano: 2020-06-05 12:05 | aktualizacja: 2020-06-05 12:32
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Toya/satkurier.pl

Eleven Sports 1 4K 5 czerwca br. TOYA wzbogaciła ofertę telewizyjną o dwa nowe kanały, a kolejne dwa zamieniła na wersje HD. Najważniejszą nowością jest kanał Eleven Sports 1 w wersji 4K, który został dołączony do czterech dotychczasowych kanałów z grupy Eleven Sports.

Getty Images/Eleven Sports
Eleven Sports 1 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Eleven Sports 1 4K będzie dostępny dla abonentów TOYA z pakietem Bogatym oraz Tematycznym à la carte, na pozycji 443. Przez najbliższe 30 dni (do 4 lipca) kanał Eleven Sports 1 4K będą mogli oglądać bez dodatkowych opłat wszyscy abonenci TOYA i sieci partnerskich.

Kolejną nowością TOYA jest Polsat Rodzina HD, umieszczony na pozycji 115 w pakiecie Oszczędnym. Ponadto dotychczasowe wersje SD kanałów Polonia1 i Polsat Seriale zostały zamienione na HD.

Włączenie do oferty TOYA kanału Eleven Sports 1 w jakości 4K zbiega się z wznowieniem piłkarskich rozgrywek ligowych w Europie oraz wyścigów Formuły 1. Wybrane transmisje można oglądać w natywnym 4K. Z kolei w Polsat Rodzina można znaleźć szeroką ofertę programów adresowanych do trzech pokoleń - od dzieci, przez rodziców, aż po seniorów.

Powyższe działania są elementem wspierającym rozpoczętą w czerwcu promocję „Korzystne łączenie usług”. Jednym z głównych jej elementów jest udostępnienie na 3 miesiące bez opłat wybranych pakietów Tematycznych i Premium dla zamawiających dowolny pakiet bazowy telewizji cyfrowej (poza Naziemnym+). Akcja potrwa do końca wakacji. Kampanię reklamową przygotował samodzielnie Dział Wizerunku i Promocji TOYA.

Poza Eleven Sports 1 4K oferta UHD sieci TOYA zawiera także kanały FunBox UHD, Ultra TV 4K i Insight TV UHD.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł HD+ z kartą 6m

Moduł HD+ z kartą HD+ (gotowy na odbiór w Ultra...

399 zł Więcej...

Odbiornik GiGaBlue UHD Quad 4K

Odbiornik UHD 4K z HEVC/H.265 z 2x CI+ i 2x...

1 290 zł Więcej...

Moduł UniCam Prime

Najnowsza wersja uniwersalnego modułu dostępu UniCam Prime - następca Unicam...

499 zł Więcej...
reklama