Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Polsat 2, Super Polsat, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Games, Polsat Doku i Polsat News. Na widzów czekać będą m.in.: Ultimate Fighting Championship (UFC)
(więcej tutaj i tutaj), Fortuna 1. Liga
(więcej tutaj I tutaj), Fortuna: Liga
(więcej tutaj), Bundesliga
(więcej tutaj), 2. Bundesliga
(więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends - Ultraliga
(więcej tutaj) i Formuła 1 - Formuła 1 Pro Exhibition
(więcej tutaj) oraz Formuła 1 Azerbejdżan Virtual Grand Prix
(więcej tutaj).
Plan transmisji:
6 czerwca (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
5:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 1
5:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2
5:30 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
5:50 rodeo: „Pro Bull Riding” - magazyn, Polsat Sport News
7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
7:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
8:40 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport News
9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
10:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
10:30 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport
10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
11:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
12:00 Bundesliga: „Bundesliga Weekly” - magazyn, Eleven Sports 1
12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
12:30
Fortuna 1. Liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Bruk-Bet Termalica Nieciecza, Polsat Sport
12:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
12:55
2. Bundesliga: Arminia Bielefeld - 1. FC Nürnberg Norymberga, Eleven Sports 1
komentują: Mateusz Święcicki i Filip Kapica
12:55
2. Bundesliga: SSV Jahn Regensburg Ratyzbona - SV Darmstadt 98, Eleven Sports 2
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula
12:55
2. Bundesliga: SV Wehen Wiesbaden - SG Dynamo Drezno, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4
komentują: Julian Kowalski i Piotr Czachowski
14:00
KSW43, Polsat Sport News
15:00
Fortuna 1. Liga: Warta Poznań - Olimpia Grudziądz, Polsat Sport
15:00
Bundesliga: RB Leipzig Lipsk - SC Paderborn 07, Eleven Sports 1
komentują: Piotr Dumanowski i Dominik Guziak
15:00 „The Best Of 2019” - magazyn, Eleven Sports 2
15:00 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 3
15:00 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 4
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:25
Bundesliga: Fortuna Düsseldorf - TSG 1899 Hoffenheim, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4
komentują: Patryk Mirosławski i Sebastian Chabiniak
15:25
Bundesliga: Eintracht Frankfurt - 1. FSV Mainz 05 Moguncja, Eleven Sports 3
komentują: Marcin Pawłowski i Marcin Gazda
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:25 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight
17:30
Bundesliga: Borussia Dortmund - Hertha BSC Berlin, Eleven Sports 1
komentują: Marcin Grzywacz i Tomasz Zieliński
17:30 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn piłkarski, Eleven Sports 3
17:30 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 4
17:35 „Wielkie wyścigi rydwanów” - film dokumentalny, Polsat Doku
18:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
19:00
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:55
Fortuna: Liga: Bohemians Praha 1905 Praga - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Extra
19:55
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
20:45
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
21:00 „Eleven Call Live” - magazyn, Eleven Sports 1
22:25 Fight Exclusive Night 28: Lotos Fight Night (FEN28: Lotos Fight Night): „FEN28 News” - magazyn, Polsat Sport
22:40
KSW48, Polsat Sport News
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
23:30
Ultimate Fighting Championship 250 (UFC250), Polsat Sport Fight
23:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
Noc z 6 na 7 czerwca (z soboty na niedzielę)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
3:00
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
3:30 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 2
4:00
Ultimate Fighting Championship 250 (UFC250), Polsat Sport
4:00
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
7 czerwca (niedziela)
5:00
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
5:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3
6:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News
7:00 tenis ziemny: „Tenis United” - magazyn, Polsat Sport
7:00
KSW50, Polsat Sport Fight
7:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
7:00 Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4
8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
9:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
10:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
10:40 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight
11:00 „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport
12:00 Bundesliga: „Bundesliga” - magazyn, Eleven Sports 2
12:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
12:30
Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn, Polsat Sport
12:30 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
13:00 Liga Europy piłkarzy: „Liga Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
13:00 „The Best of 2019” - magazyn, Eleven Sports 1
13:00 „The Best of 2019” - magazyn, Eleven Sports 2
13:00 „Najlepsze gole Schalke 04” - magazyn, Eleven Sports 3
13:00 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4
13:25
2. Bundesliga: VfB Stuttgart - VfL Osnabrück, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Michał Wszołek i Michał Świrkula
13:25
2. Bundesliga: Hannover 96 Hanower - 1. FC Heidenheim, Eleven Sports 2
komentują: Patryk Mirosławski i Mateusz Majak
13:25
2. Bundesliga: FC Erzgebirge Aue - Karlsruher SC, Eleven Sports 3
komentują: Michał Mitrut i Marcin Gazda
14:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
14:30 Puchar UEFA piłkarzy: „Archiwalne finały Pucharu UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
15:00 „Sport w Super Polsacie” - magazyn, Super Polsat
15:00
Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice, Polsat Sport
15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
15:30 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 1
17:00
Fortuna 1. Liga: Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie-Zdrój, Ipla
17:00
Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom, Ipla
17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News
17:30 „Najlepsze gole VfB Stuttgart” - magazyn, Eleven Sports 2
17:30 „Najlepsze gole Bayernu Monachium” - magazyn, Eleven Sports 3
17:30 „Najlepsze gole VfL Wolfsburg” - magazyn, Eleven Sports 4
17:45 „Grom Challenge 2019” - reportaż, Polsat Sport Fight
17:55
Bundesliga: FC Augsburg - 1. FC Köln Kolonia, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4
komentują: Julian Kowalski i Sebastian Chabiniak
18:00
e-sport, Formuła 1: Formuła 1 Pro Exhibition, Eleven Sports 2
18:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
18:55
Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FC Viktoria Plzen Pilzno, Polsat Sport Extra
19:00
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
19:00
e-sport, Formuła 1: Formuła 1 Azerbejdżan Virtual Grand Prix, Eleven Sports 2
19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat
19:40 „Olimpiada Hitlera” - film dokumentalny, Polsat Doku
20:00
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2
21:00
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
21:00 „Eleven Call Live” - magazyn, Eleven Sports 1
21:10 Atleci - magazyn, Polsat Sport News
21:50 „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport News
22:00
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
22:55 KSW: „Tylko jeden” - program rozrywkowy, Polsat 2
23:00 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News
Noc z 7 na 8 czerwca (z niedzieli na poniedziałek)
0:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4
2:00 La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3
3:00
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
3:20
KSW26, Polsat Sport Extra
3:45
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
4:00 Liga Europy piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Europy UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1
4:30
e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games
Materiał chroniony prawem
autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.