reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

TVN7: Zdjęcia do 4. sezonu serialu „Zakochani po uszy”

dodano: 2020-06-07 23:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN7 TVN 7 Siódemka „Zakochani po uszy” Twórcy serialu „Zakochani po uszy” wrócili na plan zdjęciowy po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Zdjęcia do czwartego sezonu ruszyły na początku czerwca br. w Krakowie. W nowej serii oprócz takich aktorów jak Katarzyna Grabowska, Kamila Kamińska, Pola Błasik, Mateusz Mosiewicz, Michał Meyer czy Patryk Pniewski pojawią się również nowi bohaterowie. Czwarta seria ma zadebiutować na antenie TVN7 jesienią br. Wcześniejsze odcinki tego serialu emituje obecnie ITVN (TVN International).

TVN7 TVN 7 Siódemka „Zakochani po uszy”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, czwarty sezon „Zakochanych po uszy” to kontynuacja miłosnych perypetii i pełnych emocjonalnych zwrotów losów bohaterów poprzednich serii. Jak ułoży się wspólne życie Joanny (w tej roli Katarzyna Grabowska) i Piotra (Michał Meyer)? Czy szczęście zawita do nich na dobre? Kogo wybierze Sonia? Jak na wolności zachowa się Sylwia (Pola Błasik)? O tym widzowie będą mogli się przekonać we wrześniu br. na antenie Siódemki. Pojawią się też nowe, zaskakujące wątki, które sporo namieszają w dotychczasowym życiu bohaterów.

Za produkcję telenoweli odpowiada Krystyna Lasoń. Autorami scenariusza są Ilona Łesyk-Moczulska i Michał Zasowski, a odcinki reżyserują Regina Zawadzka, Arkadiusz Luboń, Monika Szczęsna-Jurga i Marcin Solarz (więcej tutaj).
 
Mateusz Mosiewicz, Pola Błasik i Patryk Pniewski w serialu „Zakochani po uszy”, foto: TVN Discovery
Mateusz Mosiewicz, Pola Błasik i Patryk Pniewski w serialu „Zakochani po uszy”, foto: TVN Discovery
Patryk Pniewski, Michał Meyer, Katarzyna Grabowska, Pola Błasik i Mateusz Mosiewicz w serialu „Zakochani po uszy”, foto: Piotr Mizerski
Patryk Pniewski, Michał Meyer, Katarzyna Grabowska, Pola Błasik i Mateusz Mosiewicz w serialu „Zakochani po uszy”, foto: Piotr Mizerski


„Zakochani po uszy” - sezon 4., premiera we wrześniu 2020 roku w TVN7. Wcześniejsze odcinki tego serialu mogą obecnie oglądać widzowie ITVN (TVN International).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' abonament za 2021 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2021 r. z wysyłką...

89 zł Więcej...

Stojak alu balkonowy AS Sat 35cm

Aluminiowy stojak balkonowy 35cm niemieckiej firmy A.S. Sat z certyfikatem...

79 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...
reklama