reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Multimedia Polska z promocją „50% taniej”

dodano: 2020-06-09 12:03
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Multimedia Polska

Multimedia Polska 50% taniej Spółka Multimedia Polska wprowadziła ofertę „50% taniej”, w ramach której usługi Internetu, telefonii i telewizji przez pierwsze kilka miesięcy oferowane są w promocyjnej, o połowę niższej cenie.

Multimedia Polska 50% taniej


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„50% taniej” to oferta skierowana zarówno do nowych klientów, jak również do aktualnych abonentów Multimediów Polska, którzy dokupują usługi. W ramach promocji, przez pierwsze 4 miesiące trwania umowy, klienci zapłacą jedynie połowę stawki promocyjnej opłaty abonamentowej.

Operator przygotował również inne atrakcje, m.in. bezpłatny dostęp do platformy Multimedia GO, do prasy online w usłudze Publico (przez 14 dni), do 6 miesięcy bezpłatnego dostępu do muzycznej platformy streamingowej Tidal oraz w ofercie Supersprzętów m.in. głośniki JBL.

Nośnikami wykorzystywanymi do promocji są witryny Biur Obsługi Klienta, siatki wielkoformatowe, billboardy, bannery internetowe i materiały drukowane.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Mavic Mini

Mavic Mini waży zaledwie 249 gramów. właśnie jego niska waga...

1 790 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 159 zł Więcej...
reklama