reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Szwajcaria z krajową platformą Play Suisse

dodano: 2020-06-09 12:43 | aktualizacja: 2020-06-09 13:10
autor: RO | źródło: infosat.de

Play Suisse Szwajcarski nadawca publiczny SRG ogłosił start krajowej platformy przesyłania strumieniowego, która będzie oferować treści wielojęzyczne od listopada 2020 roku pod marką Play Suisse. Wybór nazwy ma dać pole do współpracy z partnerami zewnętrznymi, aby zapewnić unikalną ofertę dla całej Szwajcarii.

SRG SSR


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Nowa platforma streamingowa SRG SSR nie zastępuje obecnych usług jednostek biznesowych (Play RSI, Play RTR, Play RTS, Play SRF i Play SWI), które koncentrują się na regionach oraz komponencie transmisji obejmującym sport i wiadomości.

Play Suisse to raczej platforma z treściami ze wszystkich regionów językowych, opartych na personalizacji i rekomendacjach. Play Suisse zaoferuje wyselekcjonowany wybór produkcji własnych i koprodukcji przez jednostki biznesowe, tj, filmy, seriale, dokumenty, raporty i perełki archiwalne.

Unikalną cechą Play Suisse jest to, że użytkownicy będą mogli odkrywać treści ponad barierami językowymi. Cała oferta będzie dostępna w oryginalnej wersji językowej z napisami w językach niemieckim, francuskim i włoskim, a wybrane tytuły również w języku retoromańskim.

Obecnie usługa jest testowana wewnętrznie przez 50 osób, ale pod koniec lipca ma zostać otwarta w celu uzyskania opinii od większej grupy użytkowników. W październiku platforma zostanie zaprezentowana dla około 5 tys. użytkowników zewnętrznych, a oficjalny start odbędzie się w listopadzie.

 

Źródło: infosat.de 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

'SAT Kurier' - 3-4/2021 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2021

10 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum Nytro Box Plus HEVC/LAN

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C/LAN z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

119 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny 48/100

Bezinwazyjny stojak dla anteny satelitarnej o średnicy rury 48mm i...

450 zł Więcej...
reklama