reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Wielki Test Ósmoklasisty” w TVP1

dodano: 2020-06-09 12:46
autor: Jan Borejko | źródło: TVP

Wielki test ósmoklasisty TVP1 360px.jpg To już ostatni dzwonek dla uczniów klas ósmych, żeby utrwalić sobie wiedzę przed ważnym dla nich egzaminem. Pomóc w tym może specjalne wydanie programu z cyklu Wielki Test, który będzie poświęcone właśnie im. „Wielki Test Ósmoklasisty” w środę 10 czerwca w TVP1.

TVP/satkurier.pl
Wielki test TVP logo TVP1 ogolnie 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Uczniowie, którzy kończą szkołę podstawową, będą w tym roku zdawali egzamin ósmoklasisty dopiero w czerwcu. Muszą się do niego przygotować głównie w domu, a wszystko z powodu pandemii koronawirusa. Od wyników tego egzaminu zależy, czy dostaną się potem do wybranej szkoły średniej.

Stresującym się nastolatkom i ich rodzinom TVP1 przygotowała więc niespodziankę czyli specjalne wydanie programu z cyklu Wielki Test. Wspólnie zrobimy szybką powtórkę lektur i zasad poprawnej polszczyzny, przypomnimy też, jak szkolna wiedza z matematyki czy innych przedmiotów przydaje się w codziennym życiu. Oczywiście każdy może wziąć udział w tym teście, bo nie tylko uczniom, ale również wszystkim dorosłym widzom gwarantujemy edukacyjną rozrywkę, możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i powspominania szkolnych lat.

W studiu telewizyjnym i poprzez komunikatory internetowe na pytania będą odpowiadali w rodzinnych duetach popularni artyści, sportowcy i dziennikarze, a widzowie test mogą rozwiązywać na stronie http://www.wielkitest.tvp.pl
lub na smartfonach za pomocą aplikacji Android: https://tinyurl.com/n4e6k92
lub iOS: https://tinyurl.com/ybudmxd8

Program poprowadzą Anna Popek i Przemysław Babiarz.

„Wielki Test Ósmoklasisty" w środę 10 czerwca o godz. 21:40 w TVP1.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

129 zł Więcej...

Nakładka dachówka - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

85 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...
reklama