reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Ponad 70 filmów od Kino Polska TV w ofercie Chili

dodano: 2020-06-10 06:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V.

Kino Polska TV „Prawdziwa historia gangu Kelly'ego” z Russellem Crowe'em, szalony „Plażowy haj” z Matthew McConaugheyem i Calvinem Cordozarem Broadusem Juniorem „Snoop Doggiem”, „Niszczycielka” z Nicole Kidman czy muzyczny dokument „Amazing Grace. Aretha Franklin” - to tylko niektóre z ponad 70 filmów z biblioteki Kino Polska TV (SPI International B.V.), które trafiły do oferty platformy rozrywkowej Chili.

Kino Polska TV


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Filmy z oferty Kino Polska TV są dostępne na platformie Chili w modelu tVOD (płatność za 48-godzinny dostęp do pojedynczego filmu) (więcej tutaj).

- Segment VOD jest bardzo ważny dla Grupy Kino Polska TV i w perspektywie kilku najbliższych lat może generować nawet połowę naszych przychodów. Dostarczamy atrakcyjne treści praktycznie do wszystkich odbiorców, którzy są otwarci na content z zewnątrz. Teraz do tego grona dołączyła platforma Chili

- mówi Bogusław Kisielewski, prezes Kino Polska TV.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

DJI Osmo Pocket

1 290 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama