reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2 lata za sprzedaż pirackich dekoderów

dodano: 2020-06-10 09:55 | aktualizacja: 2020-06-10 10:06
autor: Jan Borejko | źródło: FACT

Fact dekoder android piractwo 360px.jpg Mark Schofield został skazany na 24 miesiące pozbawienia wolności, z zawieszeniem wykonania kary na 2 lata w sądzie koronnym w Bolton w północno-zachodniej Anglii. Nakazano mu również wykonać 240 godzin nieodpłatnej pracy. Pirat sprzedawał nielegalne dekodery do oglądania płatnych treści.

FACT
FACT piractwo streaming UK 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dochodzenie przeprowadzone przez organizację ochrony własności intelektualnej FACT potwierdziły, że Schofield sprzedawał urządzenia, które zapewniały dostęp do płatnych treści, w tym sportu i filmów, głownie za pośrednictwem Facebooka.

- Ten wyrok pokazuje, jakie poważne konsekwencje mogą ponieść osoby, które zdecydują się złamać prawo, dostarczając nielegalne urządzenia i usługi - ostrzegł dyrektor FACT, Kieron Sharp.

- Jest to też ostrzeżenie dla każdego, kto zajmuje się sprzedażą subskrypcji lub urządzeń, które umożliwiają dostęp do treści bez wynagradzania legalnego dostawcy - to nie jest szara strefa i ryzykujesz wyrokiem skazującym.

- FACT ściśle współpracuje z nadawcami i właścicielami praw, którzy stosują różne techniki w celu zidentyfikowania oryginalnego źródła nielegalnych treści. Przy wsparciu organów ścigania, rządu i sektora kreatywnego zaostrzamy sieć przestępców odpowiedzialnych za nielegalną działalność - przekazał Kieron Sharp.


Źródło: fact-uk.org.uk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Tivusat: Black card + CAM w UHD

Najnowsza karta Tivusat tzw. Black card z modułem CAM v.1.4...

790 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

179 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 3,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 3,0m w wersji v2.1 dla...

79 zł Więcej...
reklama