reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

2 lata za sprzedaż pirackich dekoderów

dodano: 2020-06-10 09:55 | aktualizacja: 2020-06-10 10:06
autor: Jan Borejko | źródło: FACT

Fact dekoder android piractwo 360px.jpg Mark Schofield został skazany na 24 miesiące pozbawienia wolności, z zawieszeniem wykonania kary na 2 lata w sądzie koronnym w Bolton w północno-zachodniej Anglii. Nakazano mu również wykonać 240 godzin nieodpłatnej pracy. Pirat sprzedawał nielegalne dekodery do oglądania płatnych treści.

FACT
FACT piractwo streaming UK 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Dochodzenie przeprowadzone przez organizację ochrony własności intelektualnej FACT potwierdziły, że Schofield sprzedawał urządzenia, które zapewniały dostęp do płatnych treści, w tym sportu i filmów, głownie za pośrednictwem Facebooka.

- Ten wyrok pokazuje, jakie poważne konsekwencje mogą ponieść osoby, które zdecydują się złamać prawo, dostarczając nielegalne urządzenia i usługi - ostrzegł dyrektor FACT, Kieron Sharp.

- Jest to też ostrzeżenie dla każdego, kto zajmuje się sprzedażą subskrypcji lub urządzeń, które umożliwiają dostęp do treści bez wynagradzania legalnego dostawcy - to nie jest szara strefa i ryzykujesz wyrokiem skazującym.

- FACT ściśle współpracuje z nadawcami i właścicielami praw, którzy stosują różne techniki w celu zidentyfikowania oryginalnego źródła nielegalnych treści. Przy wsparciu organów ścigania, rządu i sektora kreatywnego zaostrzamy sieć przestępców odpowiedzialnych za nielegalną działalność - przekazał Kieron Sharp.


Źródło: fact-uk.org.uk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

499 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GoSAT GS250T2 H.265 HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GoSAT dla Naziemnej Telewizji...

109 zł Więcej...

SAT Kurier abonament za 2022 rok

Roczna prenumerata magazynu SAT KURIER w 2022 r. z wysyłką...

109 zł Więcej...