Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z Multiligi PKO Ekstraklasy. Transmisje live z Ultimate Tennis Showdown tylko w Eurosporcie.
Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
CANAL+ Premium
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
19:30 Piłka nożna: La Liga: Real Madryt – SD Eibar
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski Canal+ Family
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Arka Gdynia – Wisła Kraków
Komentarz: Rafał Wolski, Kazimierz Węgrzyn CANAL+ 4K Ultra HD
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski
19:30 Piłka nożna: La Liga: Real Madryt – SD Eibar
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski CANAL+ Sport
13:00 Piłka nożna: La Liga: Athletic Club – Atletico Madryt
Komentarz: Piotr Laboga, Leszek Orłowski
17:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Multiliga+
Prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak CANAL+ Sport 2
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Korona Kielce – Lech Poznań
Komentarz: Bartosz Gleń, Wojciech Jagoda
22:00 Piłka nożna: La Liga: Real Sociedad – CA Osasuna
Komentarz: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda CANAL+ Sport 3
17:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Multiliga+
Prowadzący: Andrzej Twarowski, Krzysztof Marciniak CANAL+ Sport 4
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze – Legia Warszawa
Komentarz: Adam Marchliński, Grzegorz Mielcarski CANAL+ Now
18:00 Piłka nożna: PKO Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok – Piast Gliwice
Komentarz: Robert Skrzyński, Maciej Murawski Eleven Sports 1
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Karlsruher SC – VfB Stuttgart
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mikołaj Kruk
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: FSV Mainz 05 – FC Augsburg
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: FC Schalke 04 – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak Eleven Sports 2
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: FC Sankt Pauli – FC Erzgebirge Aue
Komentarz: Marcin Grzywacz, Tomasz Zieliński Eleven Sports 3
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: SV Darmstadt 98 – Hannover 96
Komentarz: Michał Mitrut, Piotr Czachowski Eleven Sports 4
13:30 Piłka nożna: 2. Bundesliga: Karlsruher SC – VfB Stuttgart
Komentarz: Patryk Mirosławski, Mikołaj Kruk
15:30 Piłka nożna: Bundesliga: FSV Mainz 05 – FC Augsburg
Komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula
18:00 Piłka nożna: Bundesliga: FC Schalke 04 – Bayer 04 Leverkusen
Komentarz: Julian Kowalski, Sebastian Chabiniak Eurosport 1
17:15 Tenis: Ultimate Tennis Showdown: Dustin Brown – Matteo Berrettini
18:15 Tenis: Ultimate Tennis Showdown: Stefanos Tsitsipas – Benoit Paire Eurosport 2
14:00 Tenis: Adria Tour, Belgrad: Dzień 2
15:00 Tenis: Adria Tour, Belgrad: Dzień 2
16:00 Tenis: Adria Tour, Belgrad: Dzień 2
17:00 Tenis: Adria Tour, Belgrad: Dzień 2
19:00 Tenis: Adria Tour, Belgrad: Dzień 2
20:00 Tenis: Adria Tour, Belgrad: Dzień 2 Golf Channel
21:00 Golf: PGA Tour, Fort Worth: Finał Motowizja
21:30 Wyścigi samochodowe: NASCAR Cup Series, Homestead: Wyścig nSport+
16:30 Żużel: PGE Ekstraliga: ROW Rybnik – Falubaz Zielona Góra
Komentarz: Maciej Noskowicz, Tomasz Bajerski
19:15 Żużel: PGE Ekstraliga: Moje Bermudy Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno
Komentarz: Tomasz Dryła, Mirosław Jabłoński Polsat Sport
15:00 Piłka nożna: Fortuna 1. Liga: GKS Tychy – PGE FKS Stal Mielec Polsat Sport Extra
17:00 Piłka nożna: Fortuna Liga: 1. FC Slovacko – AC Sparta Praga Sportklub
15:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: ratiopharm ulm – BG Göttingen
19:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BBL: Bayern Monachium – EWE Baskets Oldenburg TVP Sport
15:45 Wyścigi konne: Tor Służewiec 2020: Zawody