reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Rosyjska Premier Liga na antenie otwartej

dodano: 2020-06-14 17:54
autor: RO | źródło: telesputnik.ru

Match TV Mecze rosyjskiej Premier Ligi zostaną wznowione 19 czerwca po trzymiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Ponieważ zaplanowano wpuszczenie minimalnej liczby kibiców na stadiony (nie więcej niż 10% całkowitej liczby miejsc na trybunach), rosyjska Premier Liga, kluby ligowe i Match TV postanowiły transmitować mecze sezonu za darmo na antenie federalnej.

https://www.pwc.ru/ru/sports/rus-premier-league-new1.jpg
rosyjska Premier Liga


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W planach jest pokazanie większości spotkań pozostałych 8 kolejek bieżącego sezonu w bezpłatnym kanale federalnym Match TV. Jednocześnie strategia biznesowa uzgodniona między RPL, klubami i Match TV nie zostanie naruszona. Oprócz transmisji na antenie otwartej, mecze będą dostępne na żywo w Match Premier. Kanał sportowy premium pokaże wszystkie gry rozszerzone o szczegółowe informacje.

Decyzja o wyświetleniu większości meczów na kanale federalnym dotyczy tylko pozostałych rund sezonu 2019/2020. Kolejne starcia w nowym sezonie 2020/2021, które ruszą w sierpniu, będą transmitowanie głównie przez kanał Match Premier.

Wcześniej informowano, że szereg klubów planuje zwrócić się do RPL i głównego nadawcy z propozycją przeniesienia meczów rosyjskiej Premier Ligi na antenę federalną.

Już na początku czerwca br. kanał Match TV zasugerował pokazanie gier pozostałej części sezonu za darmo na walnym zgromadzeniu RPL.

 

Źródło: telesputnik.ru 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Telewizja


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena szerokopasmowa MLog 6-69 HV dla MUX8 w pionie

Telewizyjna antena szerokopasmowa o strukturze logarytmicznej periodycznie dipolowej MLog 6-69...

49 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5679) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

199 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

129 zł Więcej...