reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sezon na kosmitów” i ogień w lipcu w History

dodano: 2020-06-14 23:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

History W lipcu br. kanał History poleca swoim widzom takie programy jak „Waszyngton: wojna i pokój” i „Wykute w ogniu: pokonać mistrza”, a w ramach pasma „Sezon na kosmitów” takie produkcje jak „UFO: niebezpieczne spotkania”, „UFO: tajne akta kosmitów” i „UFO: miejsca spotkań”.

History Travis Fimmel („Wikingowie”), Rick Harrison („Gwiazdy lombardu”)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w lipcu br. History przyglądać się będzie postaci jednego z najbardziej uznanych mężów stanu w superprodukcji dokumentalnej „Waszyngton: wojna i pokój”, w której udział wzięli m.in. politycy Bill Clinton i Colin Powell oraz specjalistka od biografii prezydentów i zdobywczyni Pulitzera Dori Kearns Goodwin. Jak to się stało, że niegdyś lojalny poddany korony brytyjskiej stawił czoło imperium i podjął walkę o wolność oraz przyszłe losy nowego narodu? Od wtorku, 14 lipca br. stacja rozpocznie także „Sezon na kosmitów” w paśmie programowym, w którym znalazły się produkcje poświęcone naukowym teoriom, relacjom świadków oraz tajemnicom, które od lat otaczają temat istnienia UFO (Unidentified Flying Object) oraz istot pozaziemskich.

Lipiec 2020 roku w ofercie kanału History:

„Waszyngton: wojna i pokój” („Washington”)
emisja: w weekend (od 3 lipca br.) o 20:00

Produkcja History „Waszyngton: wojna i pokój” opowiada historię młodego, pełnego ambicji żołnierza, który staje się przywódcą gotowym poświęcić wszystko w imię wspólnej sprawy. Jak to się stało, że niegdyś lojalny poddany korony brytyjskiej stawił czoło imperium i podjął walkę o wolność oraz przyszłe losy nowego narodu? I dlaczego będąc u szczytu, jako zwycięski generał, dobrowolnie oddał władzę, czym w oczach króla Jerzego III zasłużył sobie na miano „największego człowieka na świecie”? Uważając, że wypełnił swoją powinność wobec narodu, George Waszyngton wycofał się z życia publicznego i chciał zostać farmerem. Ale kiedy kraj zaczął chylić się ku upadkowi, jeszcze raz wziął na siebie rolę przywódcy i stworzył najpotężniejszą demokrację w historii. Jak zapowiada nadawca, „Waszyngton: wojna i pokój” rzuca nowe światło na postać jednego z najbardziej uznanych mężów stanu w historii. Pokazuje człowieka z krwi i kości. Mężczyznę, który dał początek historii Stanów Zjednoczonych Ameryki. Program zawiera wypowiedzi amerykańskich polityków - byłego prezydenta Billa Clintona, byłego sekretarza stanu Colina Powella oraz historyków, w tym zdobywczyni nagrody Pulitzera Doris Kearns Goodwin.

„Sezon na kosmitów”:
emisja: od wtorku, 14 lipca br.
W lipcu br. History rozpoczyna „Sezon na kosmitów”, czyli pasmo programowe poświęcone tajemnicom UFO (Unidentified Flying Object) oraz istot pozaziemskich. W tym roku marynarka Stanów Zjednoczonych Ameryki (United States Navy) opublikowała właśnie raporty szczegółowo opisujące spotkania samolotów wojskowych z niezidentyfikowanymi zjawiskami powietrznymi. Czy zatem wszyscy świadkowie mówili prawdę, a naukowcy powinni jeszcze raz przeanalizować swoje teorie? Czy „bliskie spotkania trzeciego stopnia” miały miejsce?

„Sezon na kosmitów”:
„UFO: niebezpieczne spotkania” („UFOs: Dangerous Encounters Exposed”)
emisja: we wtorek, 14 lipca br. o 20:00

Badania UFO ujawniły przerażające relacje ludzi, którzy widzieli istoty pozaziemskie. Wywiady z ekspertami ilustrowane fabularyzowanymi rekonstrukcjami zdarzeń przybliżają przebieg tych przejmujących i niebezpiecznych spotkań z obcymi, jakich doświadczyli zwykli ludzie.

„Sezon na kosmitów”:
„UFO: tajne akta kosmitów” („UFOs: Top Secret Alien Files”)
emisja: we wtorek, 21 lipca br. o 20:00

Policjanci i wojskowi na co dzień chronią innych i im służą, jednak kiedy stają oko w oko z UFO, ich poświęcenie wystawione jest na wyjątkową próbę. Jak czytamy w opisie, fabularyzowane rekonstrukcje wydarzeń, opisanych w autentycznych tajnych aktach dotyczących UFO, dobitnie pokazują, jak daleko muszą posunąć się osoby z pierwszej linii frontu, by strzec cywili przed spotkaniami z obcymi.

„Sezon na kosmitów”:
„UFO: miejsca spotkań” („Hunting UFOs: Investigating Alien Hotspots”)
emisja: we wtorek, 28 lipca br. o 20:00

Program w ramach pasma „Sezon na kosmitów”.

„Wykute w ogniu: pokonać mistrza” („Forged in fire: Beat the judges”)
emisja: w czwartki (od 30 lipca br.) o 22:00

Najczęściej zadawanym pytaniem fanów programu „Wykute w ogniu” jest: „Kiedy uczestnicy zmierzą się z jurorami?”. Teraz History spełnia ich życzenie. W każdym z godzinnych odcinków programu „Wykute w ogniu: pokonać mistrza” kowale z całego dostaną okazję, by spróbować swych sił przeciwko arbitrom „Wykutych w ogniu” i zawalczyć o najwyższą stawkę. Najpierw płatnerze będą musieli dowieść, że są godni tego, by stanąć w szranki z mistrzami i wezmą udział w serii zadań, które - stopniowo eliminując słabszych - wyłonią najlepszego z nich. Na koniec dwaj kowale, uczestnik i jeden z jurorów, będą mieli za zadanie wykuć ostrze, które następnie zostanie ocenione i przetestowane. Jeśli uczestnikowi uda się pokonać mistrza, zdobędzie 10 tysięcy dolarów i zasłużony powód do dumy (więcej tutaj).
 
Ben Abbott, David Baker i J. Neilson w programie „Wykute w ogniu: pokonać mistrza”, foto: A+E Networks
Ben Abbott, David Baker i J. Neilson w programie „Wykute w ogniu: pokonać mistrza”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5278) ULTRABOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Antena Fuba DAT902B LTE

Antena została nagrodzona statuetką SAT Kurier Awards 2015 w kategorii...

129 zł Więcej...

Antena Famaval 80SP grafit

Portugalska antena podświetlana firmy Famaval 80cm, do odbioru wiązek satelitów...

79 zł Więcej...
reklama