reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Sezon na kosmitów” i ogień w lipcu w History

dodano: 2020-06-14 23:54
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

History W lipcu br. kanał History poleca swoim widzom takie programy jak „Waszyngton: wojna i pokój” i „Wykute w ogniu: pokonać mistrza”, a w ramach pasma „Sezon na kosmitów” takie produkcje jak „UFO: niebezpieczne spotkania”, „UFO: tajne akta kosmitów” i „UFO: miejsca spotkań”.

History Travis Fimmel („Wikingowie”), Rick Harrison („Gwiazdy lombardu”)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w lipcu br. History przyglądać się będzie postaci jednego z najbardziej uznanych mężów stanu w superprodukcji dokumentalnej „Waszyngton: wojna i pokój”, w której udział wzięli m.in. politycy Bill Clinton i Colin Powell oraz specjalistka od biografii prezydentów i zdobywczyni Pulitzera Dori Kearns Goodwin. Jak to się stało, że niegdyś lojalny poddany korony brytyjskiej stawił czoło imperium i podjął walkę o wolność oraz przyszłe losy nowego narodu? Od wtorku, 14 lipca br. stacja rozpocznie także „Sezon na kosmitów” w paśmie programowym, w którym znalazły się produkcje poświęcone naukowym teoriom, relacjom świadków oraz tajemnicom, które od lat otaczają temat istnienia UFO (Unidentified Flying Object) oraz istot pozaziemskich.

Lipiec 2020 roku w ofercie kanału History:

„Waszyngton: wojna i pokój” („Washington”)
emisja: w weekend (od 3 lipca br.) o 20:00

Produkcja History „Waszyngton: wojna i pokój” opowiada historię młodego, pełnego ambicji żołnierza, który staje się przywódcą gotowym poświęcić wszystko w imię wspólnej sprawy. Jak to się stało, że niegdyś lojalny poddany korony brytyjskiej stawił czoło imperium i podjął walkę o wolność oraz przyszłe losy nowego narodu? I dlaczego będąc u szczytu, jako zwycięski generał, dobrowolnie oddał władzę, czym w oczach króla Jerzego III zasłużył sobie na miano „największego człowieka na świecie”? Uważając, że wypełnił swoją powinność wobec narodu, George Waszyngton wycofał się z życia publicznego i chciał zostać farmerem. Ale kiedy kraj zaczął chylić się ku upadkowi, jeszcze raz wziął na siebie rolę przywódcy i stworzył najpotężniejszą demokrację w historii. Jak zapowiada nadawca, „Waszyngton: wojna i pokój” rzuca nowe światło na postać jednego z najbardziej uznanych mężów stanu w historii. Pokazuje człowieka z krwi i kości. Mężczyznę, który dał początek historii Stanów Zjednoczonych Ameryki. Program zawiera wypowiedzi amerykańskich polityków - byłego prezydenta Billa Clintona, byłego sekretarza stanu Colina Powella oraz historyków, w tym zdobywczyni nagrody Pulitzera Doris Kearns Goodwin.

„Sezon na kosmitów”:
emisja: od wtorku, 14 lipca br.
W lipcu br. History rozpoczyna „Sezon na kosmitów”, czyli pasmo programowe poświęcone tajemnicom UFO (Unidentified Flying Object) oraz istot pozaziemskich. W tym roku marynarka Stanów Zjednoczonych Ameryki (United States Navy) opublikowała właśnie raporty szczegółowo opisujące spotkania samolotów wojskowych z niezidentyfikowanymi zjawiskami powietrznymi. Czy zatem wszyscy świadkowie mówili prawdę, a naukowcy powinni jeszcze raz przeanalizować swoje teorie? Czy „bliskie spotkania trzeciego stopnia” miały miejsce?

„Sezon na kosmitów”:
„UFO: niebezpieczne spotkania” („UFOs: Dangerous Encounters Exposed”)
emisja: we wtorek, 14 lipca br. o 20:00

Badania UFO ujawniły przerażające relacje ludzi, którzy widzieli istoty pozaziemskie. Wywiady z ekspertami ilustrowane fabularyzowanymi rekonstrukcjami zdarzeń przybliżają przebieg tych przejmujących i niebezpiecznych spotkań z obcymi, jakich doświadczyli zwykli ludzie.

„Sezon na kosmitów”:
„UFO: tajne akta kosmitów” („UFOs: Top Secret Alien Files”)
emisja: we wtorek, 21 lipca br. o 20:00

Policjanci i wojskowi na co dzień chronią innych i im służą, jednak kiedy stają oko w oko z UFO, ich poświęcenie wystawione jest na wyjątkową próbę. Jak czytamy w opisie, fabularyzowane rekonstrukcje wydarzeń, opisanych w autentycznych tajnych aktach dotyczących UFO, dobitnie pokazują, jak daleko muszą posunąć się osoby z pierwszej linii frontu, by strzec cywili przed spotkaniami z obcymi.

„Sezon na kosmitów”:
„UFO: miejsca spotkań” („Hunting UFOs: Investigating Alien Hotspots”)
emisja: we wtorek, 28 lipca br. o 20:00

Program w ramach pasma „Sezon na kosmitów”.

„Wykute w ogniu: pokonać mistrza” („Forged in fire: Beat the judges”)
emisja: w czwartki (od 30 lipca br.) o 22:00

Najczęściej zadawanym pytaniem fanów programu „Wykute w ogniu” jest: „Kiedy uczestnicy zmierzą się z jurorami?”. Teraz History spełnia ich życzenie. W każdym z godzinnych odcinków programu „Wykute w ogniu: pokonać mistrza” kowale z całego dostaną okazję, by spróbować swych sił przeciwko arbitrom „Wykutych w ogniu” i zawalczyć o najwyższą stawkę. Najpierw płatnerze będą musieli dowieść, że są godni tego, by stanąć w szranki z mistrzami i wezmą udział w serii zadań, które - stopniowo eliminując słabszych - wyłonią najlepszego z nich. Na koniec dwaj kowale, uczestnik i jeden z jurorów, będą mieli za zadanie wykuć ostrze, które następnie zostanie ocenione i przetestowane. Jeśli uczestnikowi uda się pokonać mistrza, zdobędzie 10 tysięcy dolarów i zasłużony powód do dumy (więcej tutaj).
 
Ben Abbott, David Baker i J. Neilson w programie „Wykute w ogniu: pokonać mistrza”, foto: A+E Networks
Ben Abbott, David Baker i J. Neilson w programie „Wykute w ogniu: pokonać mistrza”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

319 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...

Konwerter Twin Fuba DEK 217 LTE

Markowy, podwójny konwerter Universal Twin Fuba o współczynniku szumów 0,1dB...

125 zł Więcej...