reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Łowca zbrodni” 8 i sądy w lipcu w CI Polsat

dodano: 2020-06-15 04:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Crime+Investigation Polsat HD CI Polsat HD W lipcu br. kanał Crime+Investigation Polsat (CI Polsat) poleca swoim widzom takie programy jak „Oskarżeni: linia obrony”, „Łowca zbrodni” (sezon 8.) i „Najbardziej szokujące przypadki sądowe” (sezon 2.).

CI Polsat Crime & Investigation Network Polsat Crime+Investigation Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w lipcu br. w Crime+Investigation Polsat powróci legendarny porucznik Joe Kenda, bohater programu „Łowca zbrodni”, który opowiada o najciekawszych i najtrudniejszych śledztwach w swojej karierze. Nadawca zaprasza też na przejmujący program dokumentalny „Oskarżeni: linia obrony”, który przedstawia losy ludzi oskarżonych, nieraz niesłusznie, o popełnienie poważnych zbrodni - od przedstawienia poprzez postawienie przed sądem.

Lipiec 2020 roku w ofercie kanału CI Polsat:

„Oskarżeni: linia obrony” („The Accused”)
emisja: we wtorki o 21:00

Jak czytamy w opisie, program przedstawia losy ludzi oskarżonych o popełnienie poważnych zbrodni. Widzowie zobaczą bardzo osobisty obraz przeżyć i doświadczeń osób, którym przedstawiono formalne zarzuty i które następnie postawiono przed sądem. Historie zaprezentowane z perspektywy oskarżonego, jego obrońcy i członków rodziny prowadzą widzów przez cały proces, jakiemu poddany jest bohater danego odcinka, począwszy od planowania linii obrony, przez postępowanie sądowe aż po ogłoszenie werdyktu. Wyjątkowy, emocjonalny zapis sytuacji, w której stawką jest ludzka wolność (więcej tutaj).

„Łowca zbrodni” 8 („Homicide Hunter” 8)
emisja: w czwartki (od 2 lipca br.) o 22:00

Porucznik Joe Kenda i jego zespół z Colorado Springs rozwiązali 387 spraw o zabójstwo, osiągając 92 proc. wykrywalności. W każdym odcinku Joe Kenda opowiada o najciekawszych i najtrudniejszych w swojej karierze śledztwach w sprawie zabójstwa, czemu towarzyszą udramatyzowane rekonstrukcje wydarzeń. - „Łowca zbrodni” pokazuje od kuchni pracę jednego z najlepszych śledczych na świecie i sposoby, jakimi rozwiązuje się autentyczne sprawy kryminalne - informuje nadawca (więcej tutaj).

„Najbardziej szokujące przypadki sądowe” 2 („Court Cam” 2)
emisja: w piątki (od 24 lipca br.) o 22:00

Serial przedstawia dramatyczne momenty, do jakich dochodzi na salach sądowych - od przerażających wybuchów świadków po gwałtowne reakcje sędziów. Program, którego gospodarzem jest Dan Abrams, uzupełnia relacje z rozpraw o wywiady z sędziami, świadkami i ofiarami, dając pełny obraz zdarzeń, które doprowadziły zainteresowane strony przed oblicze Temidy (więcej tutaj).
 
Joe Kenda w programie „Łowca zbrodni”, foto: A+E Networks
Joe Kenda w programie „Łowca zbrodni”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Nakładka dachówka - ceglasta

Nakładka uszczelniająca poszycie dachu przy maszcie.

85 zł Więcej...

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...
reklama