reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Dzieci, które wiedzą więcej” i filmy w lipcu w Lifetime

dodano: 2020-06-15 06:16
autor: Łukasz Knapik | źródło: A+E Networks

Lifetime od 14.09.2017 W lipcu br. kanał Lifetime poleca swoim widzom taki programy jak „Dzieci, które wiedzą więcej”, a w ramach cyklu „Kino Lifetime” takie filmy jak „Nie pozwolę ci odejść”, „Stephen King przedstawia: Wielki kierowca” i „Kuszenie losu”.

Lifetime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w lipcu br. w Lifetime widzowie przyglądać się będą niepokojącym historiom „Dzieci, które wiedzą więcej”. W nowej odsłonie serii dorośli o paranormalnych zdolnościach, którzy wystąpili w programie ponad dziesięć lat temu, powracają, by pomóc nowemu pokoleniu dzieci z niezwykłymi umiejętnościami. W letnie wieczory stacja zaprasza na hollywoodzkie premiery w paśmie „Kino Lifetime”, w którym zaprezentowany będzie m.in. oparty na bestsellerowej powieści mistrza thrillerów film „Stephen King przedstawia: Wielki kierowca” z Marią Bello w głównej roli pisarki, która musi wejść w mroczną rozgrywkę z mordercą.

Lipiec 2020 roku w ofercie kanału Lifetime:

„Kino Lifetime”:
emisja: od poniedziałku do czwartku o 22:00
Propozycje filmowe kanału Lifetime (więcej tutaj).

„Kino Lifetime”:
„Nie pozwolę ci odejść” („Deadly Lessons”)
emisja: w poniedziałek, 13 lipca br. o 22:00

Studentka ulega urokowi charyzmatycznego profesora. Rzuca uczelnię, ucieka z nim i wychodzi za niego za mąż. Matka dziewczyny namawia ją do powrotu do domu, a ta stopniowo odkrywa, że jej wybranek jest nie tylko apodyktyczny, ale ma też mroczną przeszłość. Wkrótce uzmysławia sobie, że mąż prędzej ją zabije, niż pozwoli jej odejść. Występują: Christie Anne Burson, Ryan Scott Greene i Christina Cox.

„Kino Lifetime”:
„Stephen King przedstawia: Wielki kierowca” („Big Driver”)
emisja: w poniedziałek, 20 lipca br. o 22:00

Pisarka kryminalna (w tej roli Maria Bello), która utknęła na odcinku drogi w Nowej Anglii, otrzymuje pomoc od innego kierowcy. Szybko odkrywa jednak, że jej wybawca jest tak naprawdę jej napastnikiem - i zabójcą. Porywający thriller na podstawie bestsellerowej powieści Stephena Kinga.

„Kino Lifetime”:
„Kuszenie losu” („Tempting Fate”)
emisja: w środę, 22 lipca br. o 22:00

Film oparty na bestsellerowej powieści pod tym samym tytułem opowiada historię Gabby (Alyssa Milano), matki dwójki dzieci  i żony Elliotta (Steve Kazee, serial „Shameless: Niepokorni”). Jej małżeństwo zostaje wystawione na ciężką próbę, kiedy Gabby spotyka młodszego od siebie, przystojnego Matta (Zane Holtz, serial „Od zmierzchu do świtu”), który niespodziewanie rozpala w niej namiętność. Początkowo zawodowa relacja stopniowo przeradza się w ognisty romans. Gabby ulega nieodpartemu urokowi Matta nie zdając sobie sprawy z konsekwencji, do jakich doprowadzą jej decyzje (więcej tutaj).

„Dzieci, które wiedzą więcej” („Psychic Kids”)
emisja: w piątki (od 24 lipca br.) o 21:00

Jak czytamy w opisie, dziesięć lat temu powstał serial dokumentujący losy dzieci o paranormalnych zdolnościach, który znacząco poprawił ich życie. W ośmiu nowych odcinkach bohaterowie dawnej serii, dzisiaj już dorośli, pomogą następnemu pokoleniu dzieci o podobnym darze.
 
Alyssa Milano w filmie „Kuszenie losu”, foto: A+E Networks
Alyssa Milano w filmie „Kuszenie losu”, foto: A+E Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

399 zł Więcej...

Stojak bezinwazyjny 48/100

Bezinwazyjny stojak dla anteny satelitarnej o średnicy rury 48mm i...

450 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SX88+ SE HEVC HD Multistream

Najnowsza wersja satelitarnego odbiornika Octagon SX88+ SE HD, z DX...

249 zł Więcej...
reklama