reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Jean-François Fallacher odchodzi z Orange Polska

dodano: 2020-06-15 11:16 | aktualizacja: 2020-06-15 22:03
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Orange Polska/satkurier.pl

Jean Francois Fallacher Jean-François Fallacher zaakceptował propozycję nominacji na prezesa zarządu Orange Hiszpania. Odejdzie ze stanowiska prezesa zarządu Orange Polska z dniem 1 września 2020 roku. Rada nadzorcza Orange Polska wybierze następcę Jean-François Fallacher nie później niż 1 lipca 2020 roku.

Orange
Jean Francois Fallacher


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
12 czerwca br. Jean-François Fallacher poinformował Orange Polska, że zdecydował się zaakceptować propozycję Grupy Orange objęcia stanowiska prezesa zarządu Orange Hiszpania z dniem 1 września 2020 roku. Jean-François Fallacher pozostanie prezesem zarządu Orange Polska do 31 sierpnia 2020 roku.
 

W ciągu ostatnich czterech lat Jean-François Fallacher razem z pozostałymi członkami zarządu Orange Polska wprowadził spółkę z sukcesem z powrotem na ścieżkę wzrostu. Wieloletni trend spadków przychodów i rentowności operacyjnej został odwrócony i Orange Polska udowodniła, że jest w stanie znów rosnąć. Było to konsekwencją dobrej implementacji ambitnej strategii Orange.one, której celem było stworzenie modelu biznesowego trwale generującego wartość. Ten sukces nie byłby możliwy bez zaangażowania całego zespołu menadżerskiego. Dziękuję Jean-François Fallacher za jego ogromne zaangażowanie i życzę sukcesów w realizacji nowych wyzwań

- powiedział Maciej Witucki, przewodniczący rady nadzorczej Orange Polska.

Jestem bardzo zadowolony, że Jean-François Fallacher zaakceptował propozycję objęcia funkcji prezesa zarządu Orange Hiszpania i chciałbym pogratulować mu tego awansu. Hiszpania jest drugim największym rynkiem działalności Grupy Orange w Europie. Jest to wyraz uznania wysokich kwalifikacji menadżerskich Jean-François i jego osiągnięć jako prezesa Orange Polska i wcześniej prezesa Orange Rumunia. Życzę mu wszystkiego najlepszego w jego nowej roli

- powiedział Ramon Fernandez, zastępca prezesa Grupy Orange na Europę oraz członek rady nadzorczej Orange Polska.

Jean-François Fallacher jest prezesem Orange Polska od 1 maja 2016 roku (wcześniej był nim Bruno Duthoit). W latach 2011-2016 pełnił funkcję prezesa spółki Orange Rumunia. Wcześniej, przez 20 lat, Jean-François Fallacher pełnił kluczowe funkcje w Grupie Orange, ostatnio jako prezes Sofrecom, należącej do grupy międzynarodowej spółki konsultingowej oraz w Holandii jako dyrektor operacyjny w spółce Wanadoo, dostawcy usług internetowych, a także zarządzając marketingiem segmentu B2B w EuroNet Internet.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Orange TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Kabelio: CAM CI+ 3 m gratis

Oryginalny, bezkartowy moduł (CAM) CI+ nowej szwajcarskiej platformy Kabelio z...

530 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Fransat: CAM + karta

Oryginalny moduł (CAM) CI wraz z kartą Fransat. Zapewnia dostęp...

499 zł Więcej...