reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tajemnice Alaski” w Discovery Channel w lipcu

dodano: 2020-06-13 23:05
autor: Jan Borejko | źródło: TVN Discovery Polska

Discovery channel Trojkat alaskanski 360px.jpg Satkurier.pl poleca w lipcu na Discovery Channel dwa interesujące programy „Tajemnice Alaski" i „Sekrety dzikich zwierząt”.

Discovery Channel
Discovery channel Trójkąt alaskanski Alaska 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Tajemnice Alaski"
Od środy 1 lipca, godz. 22:00

„Trójkąt Alaskański" to kraina pełna tajemnic, bezkresne tereny otoczone dalekimi górami, nieprzebytymi lasami i dzikimi wodami. Alaska jest najrzadziej zaludnionym stanem Ameryki - i właśnie tam notuje się najwięcej niewyjaśnionych zjawisk. W tej serii eksperci i naoczni świadkowie starają się analizować tajemnicze wydarzenia rozgrywające się w najbardziej na północ wysuniętym stanie USA. Pewien kryptozoolog bada sprawę dziwnego, podobnego do małpy zwierzęcia, które podobno odpowiedzialne jest za serię zaginięć. Miejscowi opowiadają o spotkaniach z kosmitami. Co jest prawdziwą przyczyną zaginięcia ponad 16 tysięcy ludzi, którzy przepadli w surowym bezkresie Alaski? Autorzy programu badają fascynujące opowieści i sprawdzają naukowe dowody, starając się wyjaśnić największe tajemnice tego niezwykłego miejsca.


„Sekrety dzikich zwierząt”
Od niedzieli 5 lipca, godz 13:00

​Z całego świata napływają informacje o dziwnych atakach zwierząt na ludzi, o nowych, zmieniających naturalny porządek drapieżnikach okupujących szczyt łańcucha pokarmowego i o pojawiających się w wielu miejscach tajemniczych stworzeniach. Bohaterami tego programu są dwaj eksperci od dzikiej przyrody, a zarazem przyjaciele z dzieciństwa, którzy badają, dokumentują i próbują wyjaśniać najbardziej niewiarygodne tajemnice świata przyrody. Damian Duffy, certyfikowany przewodnik, oraz Matt Hoffman, fotograf i „łowca burz", nie boją się groźnych sytuacji. Razem zapuszczają się w głuszę - od Alaski po Papuę-Nową Gwineę - aby zrozumieć budzące grozę tajemnice natury.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena DVB-T Sonus TV wzm. 40dB

Antena SONUS pokojowa jest przeznaczona do pracy wewnątrz budynków, zalecana...

59 zł Więcej...

Antena Fuba DAA 110A grafit

Fuba DAA 110A to profesjonalna, włoska antena offsetowa. Łatwa w...

649 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

Oferta „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” z modułem...

189 zł Więcej...
reklama