reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Tajemnice Alaski” w Discovery Channel w lipcu

dodano: 2020-06-13 23:05
autor: Jan Borejko | źródło: TVN Discovery Polska

Discovery channel Trojkat alaskanski 360px.jpg Satkurier.pl poleca w lipcu na Discovery Channel dwa interesujące programy „Tajemnice Alaski" i „Sekrety dzikich zwierząt”.

Discovery Channel
Discovery channel Trójkąt alaskanski Alaska 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Tajemnice Alaski"
Od środy 1 lipca, godz. 22:00

„Trójkąt Alaskański" to kraina pełna tajemnic, bezkresne tereny otoczone dalekimi górami, nieprzebytymi lasami i dzikimi wodami. Alaska jest najrzadziej zaludnionym stanem Ameryki - i właśnie tam notuje się najwięcej niewyjaśnionych zjawisk. W tej serii eksperci i naoczni świadkowie starają się analizować tajemnicze wydarzenia rozgrywające się w najbardziej na północ wysuniętym stanie USA. Pewien kryptozoolog bada sprawę dziwnego, podobnego do małpy zwierzęcia, które podobno odpowiedzialne jest za serię zaginięć. Miejscowi opowiadają o spotkaniach z kosmitami. Co jest prawdziwą przyczyną zaginięcia ponad 16 tysięcy ludzi, którzy przepadli w surowym bezkresie Alaski? Autorzy programu badają fascynujące opowieści i sprawdzają naukowe dowody, starając się wyjaśnić największe tajemnice tego niezwykłego miejsca.


„Sekrety dzikich zwierząt”
Od niedzieli 5 lipca, godz 13:00

​Z całego świata napływają informacje o dziwnych atakach zwierząt na ludzi, o nowych, zmieniających naturalny porządek drapieżnikach okupujących szczyt łańcucha pokarmowego i o pojawiających się w wielu miejscach tajemniczych stworzeniach. Bohaterami tego programu są dwaj eksperci od dzikiej przyrody, a zarazem przyjaciele z dzieciństwa, którzy badają, dokumentują i próbują wyjaśniać najbardziej niewiarygodne tajemnice świata przyrody. Damian Duffy, certyfikowany przewodnik, oraz Matt Hoffman, fotograf i „łowca burz", nie boją się groźnych sytuacji. Razem zapuszczają się w głuszę - od Alaski po Papuę-Nową Gwineę - aby zrozumieć budzące grozę tajemnice natury.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Linbox WS-6944 PRO dla DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

489 zł Więcej...

Odbiornik TechniSat DIGIPLUS UHD S

DIGIPLUS UHD S to najnowszy flagowy dekoder uznanej, niemieckiej firmy...

1 190 zł Więcej...

Nagrywarka 4K UHD Velocap X Prime

Nagrywarka HDMI  - materiału wideo wysokiej rozdzielczości na zewnętrzne nośniki...

1 090 zł Więcej...
reklama