reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Nasz nowy dom” - kolejna edycja jesienią

dodano: 2020-06-16 14:49
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Polsat

Nasz nowy dom Polsat Ekipa programu „Nasz nowy dom” wróciła na plan. Emisja 24 nowych odcinków planowana jest na jesień 2020 roku. W premierowym 15. sezonie Telewizja Polsat wraz z niezawodną ekipą pomoże kolejnym rodzinom żyjącym w skrajnych warunkach.

Katarzyna Dowbor, fot.: Telewizja Polsat
Katarzyna Dowbor Nasz nowy dom Polsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od debiutu programu w 2013 roku format prowadzony przez Katarzynę Dowbor okazał się przepustką do lepszego życia dla ponad 190 rodzin. Niesamowite metamorfozy domów i mieszkań były zwieńczeniem traum, o których z bólem serca i łzami w oczach opowiadali bohaterowie programu.

Już jesienią czekają nas kolejne poruszające historie polskich rodzin. W premierowych odcinkach odwiedzimy m.in. Kaszuby czy Nowy Sącz. W tym sezonie ekipa programu będzie świętowała również dwusetny odcinek. Nie zabraknie łez wzruszenia, dramatycznych zdjęć pokazujących warunki mieszkaniowe wielu polskich rodzin, opowieści chwytających za serce.

W nadchodzącym sezonie program niezmiennie poprowadzi Katarzyna Dowbor, a w najtrudniejszych remontowych wyzwaniach pomagać jej będzie sprawdzone trio architektów: Martyna Kupczyk, Maciej Pertkiewicz i Wojciech Strzelczyk, oraz kierownicy ekip Artur Witkowski i Wiesław Nowobilski.

Program „Nasz nowy dom” na zlecenie Telewizji Polsat produkuje firma Constantin Entertainment*.

Emisja premierowych odcinków 15. sezonu zaplanowana jest od września 2020 roku.

*W związku z zagrożeniem COVID-19 producent serialu zapewnia twórcom zabezpieczenie zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

329 zł Więcej...

Modulator cyfrowy DVB-T HD Edision Lite

Modulator cyfrowy DVB-T/MPEG-4 HD Edision. Pozwala na konwersję sygnału video...

549 zł Więcej...

Antena sat kempingowa 60 cm z przyssawką

stalowa antena 60 cm przenośna na przyssawkę.

199 zł Więcej...