reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Nowa edycja plebiscytu „Twoje miasto z góry”

dodano: 2020-06-16 15:29
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: CANAL+

Twoje miasto z góry Planete+ plebiscyt 16 czerwca ruszyła kolejna edycja plebiscytu „Twoje miasto z góry” organizowanego przez Platformę CANAL+. W ramach czwartej serii programu „Polska z góry”, na antenie Planete+ wyemitowany zostanie odcinek specjalny pokazujący miasto, które otrzymało największą liczbę głosów.

Planete+
Twoje miasto z góry Planete+ plebiscyt


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Warunkiem wzięcia udziału w plebiscycie jest zgłoszenie miejscowości, która nie była pokazywana w poprzednich odcinkach, do dnia 7 lipca na stronie twoje-miasto.planeteplus.pl. W drugim etapie, trwającym od 9 do 30 lipca, odbędzie się głosowanie.

Miejscowości o niewielkiej liczbie mieszkańców, nie muszą się obawiać o znikome szanse wygranej, ponieważ liczba głosów będzie liczona proporcjonalnie do liczby mieszkańców, zapewniając równe szanse każdemu miastu.

Ogłoszenie zwycięskiej miejscowości odbędzie się 10 sierpnia. Zostanie ona sfilmowana z lotu ptaka w formie dodatkowego, trzynastego odcinka, który zostanie zaprezentowany na antenie Planete+ jeszcze w tym roku.

„Polska z góry” jest pierwszą produkcją telewizyjną, która pozwala oderwać się od ziemi i zobaczyć zarówno najpopularniejsze, jak i te nieco mniej znane regiony Polski z lotu ptaka.

Premierowe odcinki 4. serii programu „Polska z góry” można oglądać w każdy poniedziałek o godz. 18:30 na kanale Planete+.Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Moduł DeltaCam DUO

Najnowszy uniwersalny moduł dostępu DeltaCAM DUO REV 2.0 Deltacrypt CI ...

539 zł Więcej...

Inteligentny kabel iHDMI 1,8m

Inteligentny kabel połączeniowy HDMI-HDMI długości 1,8m (HDMI v.1.4) - działa...

209 zł Więcej...

Zestaw nc+ telewizja na kartę: ITI 2851S + pakiet Komfort+/Filmbox 6m

Zestaw nc+ telewizja na kartę: dekoder ADB2851S (bez tunera DVB-T)...

179 zł Więcej...
reklama