reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Samochody - klasyka gatunku” w DTX

dodano: 2020-06-15 23:45
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Discovery TVN Media

DTX Samochody klasyka gatunku fot TVN Media 360px.jpg Kanał DTX poleca w lipcu program „Samochody - klasyka gatunku”, czyli o tym jak Wayne Carini jeździ po Ameryce i szuka starych samochodów, które ostatnie lata stały ukryte w stodołach i szopach.

DTX/TVN Media
Samochody klasyka gatunku DTX TVN Media Discovery 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Samochody - klasyka gatunku”
Od czwartku, 2 lipca, godzina 18.00

Wayne Carini z Connecticut to niezrównany znawca marki Ferrari i doświadczony renowator tych legendarnych aut. Jeździ po całej Ameryce w poszukiwaniu starych samochodów, które ostatnie dziesiątki lat spędziły ukryte w stodołach i szopach. W tej serii programów towarzyszymy temu motoryzacyjnemu czarodziejowi od chwili znalezienia zapomnianego auta tej słynnej marki aż po licytację na aukcji. Trzeba przyznać, że Carini potrafi znaleźć prawdziwe skarby. Po wynegocjowaniu ceny i zakupie starego, zardzewiałego gruchota mechanik zabiera się do pieczołowitej renowacji, przywracając autu dawny wygląd i blask. A efekty jego pracy przekładają się na ceny na aukcjach! Carini nie potrafi się zatrzymać
 w swoich poszukiwaniach. Chce nam pokazać, że wciąż jest jeszcze wiele samochodów, o których zapomniał świat i ludzie, a o każdym z ich potrafi opowiedzieć fascynującą historię.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo - następca najbardziej udanych odbiorników satelitarnych producenta...

329 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

279 zł Więcej...

Kamera SJCAM SJ8 PRO

980 zł Więcej...
reklama