reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Samochody - klasyka gatunku” w DTX

dodano: 2020-06-15 23:45
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Discovery TVN Media

DTX Samochody klasyka gatunku fot TVN Media 360px.jpg Kanał DTX poleca w lipcu program „Samochody - klasyka gatunku”, czyli o tym jak Wayne Carini jeździ po Ameryce i szuka starych samochodów, które ostatnie lata stały ukryte w stodołach i szopach.

DTX/TVN Media
Samochody klasyka gatunku DTX TVN Media Discovery 760px.jpg


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
„Samochody - klasyka gatunku”
Od czwartku, 2 lipca, godzina 18.00

Wayne Carini z Connecticut to niezrównany znawca marki Ferrari i doświadczony renowator tych legendarnych aut. Jeździ po całej Ameryce w poszukiwaniu starych samochodów, które ostatnie dziesiątki lat spędziły ukryte w stodołach i szopach. W tej serii programów towarzyszymy temu motoryzacyjnemu czarodziejowi od chwili znalezienia zapomnianego auta tej słynnej marki aż po licytację na aukcji. Trzeba przyznać, że Carini potrafi znaleźć prawdziwe skarby. Po wynegocjowaniu ceny i zakupie starego, zardzewiałego gruchota mechanik zabiera się do pieczołowitej renowacji, przywracając autu dawny wygląd i blask. A efekty jego pracy przekładają się na ceny na aukcjach! Carini nie potrafi się zatrzymać
 w swoich poszukiwaniach. Chce nam pokazać, że wciąż jest jeszcze wiele samochodów, o których zapomniał świat i ludzie, a o każdym z ich potrafi opowiedzieć fascynującą historię.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Przepust dachowy średnicy 90mm

Przepust dachowy do kabli średnicy 90mm

220 zł Więcej...

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...
reklama