reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

VOD - nowość w aplikacji TV Online Vectry

dodano: 2020-06-18 10:01 | aktualizacja: 2020-06-18 11:16
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Vectra/satkurier.pl

Vectra TV Online VOD Od 18 czerwca br. oferta Vectra VOD jest dostępna także w serwisie i aplikacji mobilnej TV Online. Dostęp do wideo na życzenie z poziomu przeglądarki internetowej oraz urządzeń mobilnych uzyskali wszyscy klienci posiadający dowolną usługę od Vectry. Usługa działa na zasadzie TVOD, czyli możliwe jest wypożyczenie pojedynczych pozycji za określoną opłatą.

Vectra
Vectra TV Online VOD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Usługa VOD w TV Online zawiera niemal 13 tys. tytułów obejmujących pełnometrażowe filmy, seriale, programy, dokumenty i bajki. Vectra informuje, że biblioteka VOD jest każdego miesiąca powiększana o kilkaset nowych produkcji, w tym największe hity tuż po premierach kinowych. Ostatnio były to m.in.: „Małe Kobietki”, „Zenek”, „Sala Samobójców. Hejter”, „Ptaki Nocy”, a także najnowsza animacja studia Pixar „Naprzód”. W ofercie biblioteki Vectra VOD nie brakuje także kultowych serii, takich jak: „Gwiezdne wojny” („Star Wars”) z ostatnim tytułem „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, „Bad Boys” z najnowszą produkcją „Bad Boys For Life” oraz animacji, np. „Kraina Lodu” oraz „Kraina Lodu 2”.

Wraz z uruchomieniem usługi wideo na życzenie w TV Online zarówno aplikacja, jak i serwis zostały gruntownie odświeżone. Dotyczy to nie tylko wyglądu, lecz także funkcjonalności. Użytkownicy mogą skorzystać z takich rozwiązań, jak wybór ścieżki językowej, funkcja automatycznego odtwarzania kolejnych odcinków serii, dostosowanie jakości wideo do dostępnej prędkości internetu, kontynuowanie oglądania rozpoczętego filmu na innym urządzeniu w ramach TV Online (czyli z wyłączeniem dekoderów) oraz możliwość personalizacji, w tym tworzenie listy ulubionych tytułów, widoczna lista wypożyczonych filmów (aktywne wypożyczenia i historia) oraz ustawienia kontroli rodzicielskiej. Istotną nowością jest obsługa Google Cast dla treści VOD, co pozwala na przesyłanie obrazu np. na ekran kompatybilnego telewizora.

Z usługi VOD TV Online klienci mogą korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie, np. na laptopie i smartfonie lub tablecie. Usługa obsługuje treści w wysokiej jakości HD i 4K.

Z usługi Vectra VOD mogli dotychczas korzystać jedynie posiadacze usługi telewizyjnej. Od teraz, w ramach VOD TV Online, jest ona dostępna dla wszystkich klientów, posiadających dowolną główną usługę operatora: telewizję cyfrową, internet stacjonarny lub mobilny, telefonię stacjonarną lub mobilną.

Aby skorzystać z oferty VOD w TV Online, wystarczy, w przypadku klientów posiadających już konto w TV Online i korzystających z usługi w przeglądarce internetowej, kliknąć w wybraną kategorię spośród dostępnych w pasku menu: „Filmy”, „Seriale”, „Dla dzieci”. W przypadku użytkowników aplikacji mobilnej konieczne jest pobranie nowej wersji aplikacji.
 
Nowe pozycje w menu: Filmy, Seriale i Dla dzieci
Seriale
Filmy
Dla dzieci

Abonenci Vectry rozpoczynający dopiero przygodę z serwisem i aplikacją TV Online powinni wejść na stronę tvonline.vectra.pl (podczas korzystania z usługi w przeglądarce internetowej) lub, w przypadku urządzeń typu smartfon i tablet, pobrać aplikację ze sklepu, a następnie zalogować się używając danych abonenckich zawartych w umowie. Aktualnie dostępna jest aplikacja dla systemu Android, już niebawem wystartuje także wersja dla iOS. Aby skorzystać z usługi, wymagany jest dostęp do internetu.

Standardowy koszt wypożyczenia najnowszego filmu w jakość HD bez reklam w VOD TV Online wynosi 17,90 zł. Bajki dostępne są już od 1 zł. Płatności za filmy wypożyczone w VOD TV Online na laptopie, smartfonie lub tablecie będą doliczane, tak jak w przypadku zakupu przez dekoder, do faktury za pozostałe usługi Vectra - to kolejne udogodnienie dla klientów, którzy nie muszą sięgać po karty kredytowe aby uiścić jednorazową opłatę.
 
Wypożyczenie filmu


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum HD Sloth Combo Plus Mini

Odbiornik cyfrowy HD Combo (DVB-S2 + DVB-T/T2/C) PVR Ready marki...

239 zł Więcej...

DJI Osmo Pocket

950 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...
reklama