reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyberpolicja ujawniła kolejnego pirata wideo

dodano: 2020-06-18 19:11 | aktualizacja: 2020-06-18 19:32
autor: KuKa | źródło: segodnya.ua

piracka usługa IPTV na Ukrainie Oddział cyberpolicji w obwodzie połtawskim na Ukrainie zweryfikował informacje o nielegalnej dystrybucji kanałów telewizyjnych jednej z największych grup medialnych w kraju. W tej sprawie wszczęto postępowanie karne.

https://images.aif.ru/014/776/fb650e3b1e37fec9314d885a20dacad2.jpeg
Cyberpolicja Ukraina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W wyniku weryfikacji informacji, pracownicy cyberpolicji udokumentowali kilka faktów nielegalnej retransmisji kanałów Media Group Ukraine.

Podczas dochodzenia ustalono, że mieszkaniec miasta Ochtyrka w obwodzie sumskim ogłaszał się na stronie OLX, zapewniając bezprawny dostęp do pirackiej usługi OTT, w której znajdowały się kanały Futbol 1, Futbol 2, Ukraina, NLO TV i Indigo TV.

W miejscu zamieszkania osoby zaangażowanej w popełnienie przestępstwa, znaleziono i zatrzymano dowody działalności przestępczej. Ustalono współpracowników i dodatkowe okoliczności tego naruszenia. Dochodzenie jest w toku.

Kwarantanna nie jest przeszkodą dla piratów. Przeciwnie, obserwujemy, że okresie kwarantanny piractwo nasiliło się zarówno w Internecie, jak i wśród dostawców telewizji kablowej i IPTV. Zwracam uwagę właścicieli i przedstawicieli usług telekomunikacyjnych i serwisów OTT, że Media Group Ukraine jest zawsze otwarta na konstruktywny dialog. Jeżeli chcesz uzyskać prawa do retransmisji kanałów, skontaktuj się z nami, nie kopiuj bezprawnie, ryzykując własną działalność

- powiedział ekspert ds. własności intelektualnej w Media Group Ukraine.


 

Źródło: segodnya.ua 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik GiGaBlue UHD UE 4K

Najtańszy na rynku odbiornik 4K z podwójną głowicą FBC DVB-S2X...

990 zł Więcej...

Odbiornik Dreambox TWO Ultra HD BT

Najnowszy i najszybszy odbiornik UHD cenionej marki Dreambox - nowy...

1 690 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

59 zł Więcej...
reklama