reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Cyberpolicja ujawniła kolejnego pirata wideo

dodano: 2020-06-18 19:11 | aktualizacja: 2020-06-18 19:32
autor: KuKa | źródło: segodnya.ua

piracka usługa IPTV na Ukrainie Oddział cyberpolicji w obwodzie połtawskim na Ukrainie zweryfikował informacje o nielegalnej dystrybucji kanałów telewizyjnych jednej z największych grup medialnych w kraju. W tej sprawie wszczęto postępowanie karne.

https://images.aif.ru/014/776/fb650e3b1e37fec9314d885a20dacad2.jpeg
Cyberpolicja Ukraina


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W wyniku weryfikacji informacji, pracownicy cyberpolicji udokumentowali kilka faktów nielegalnej retransmisji kanałów Media Group Ukraine.

Podczas dochodzenia ustalono, że mieszkaniec miasta Ochtyrka w obwodzie sumskim ogłaszał się na stronie OLX, zapewniając bezprawny dostęp do pirackiej usługi OTT, w której znajdowały się kanały Futbol 1, Futbol 2, Ukraina, NLO TV i Indigo TV.

W miejscu zamieszkania osoby zaangażowanej w popełnienie przestępstwa, znaleziono i zatrzymano dowody działalności przestępczej. Ustalono współpracowników i dodatkowe okoliczności tego naruszenia. Dochodzenie jest w toku.

Kwarantanna nie jest przeszkodą dla piratów. Przeciwnie, obserwujemy, że okresie kwarantanny piractwo nasiliło się zarówno w Internecie, jak i wśród dostawców telewizji kablowej i IPTV. Zwracam uwagę właścicieli i przedstawicieli usług telekomunikacyjnych i serwisów OTT, że Media Group Ukraine jest zawsze otwarta na konstruktywny dialog. Jeżeli chcesz uzyskać prawa do retransmisji kanałów, skontaktuj się z nami, nie kopiuj bezprawnie, ryzykując własną działalność

- powiedział ekspert ds. własności intelektualnej w Media Group Ukraine.


 

Źródło: segodnya.ua 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Streaming


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak bezinwazyjny do okna rozporowy

Bezinwazyjny, wnękowy stojak dla anteny satelitarnej lub DVB-T z drążkiem...

149 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

125 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.1 8K UHD 2,0m

Najnowszy kabel HDMI o długości 2,0m w wersji v2.1 dla...

49 zł Więcej...